До МАУП завітав Михайло Сирота

01 Листопада 2007 14:32

 Напередодні, в Міжрегіональній Академії управління персоналом відбулось чергове засідання Дискусійного клубу Українського Народного університету за участі відомого науковця, політичного та громадського діяча, одного з авторів Конституції України Михайла Сироти.

Подія привернула увагу широкої громадськості та студентського активу Міжрегіональної Академії управління персоналом.

Серед запрошених, зокрема, ректор МАУП Микола Головатий та виконавчий директор Українського Народного університету Олена Макєєва.

Під час засідання, голова Трудової партії України та кандидат у народні депутати від Блоку Литвина до Верховної ради України VI скликання Михайло Сирота презентував свій новий науковий доробок – „Україна в геополітичному просторі третього тисячоліття”.

У своєму виступі перед аудиторією Михайло Сирота наголосив на необхідності усвідомлення і визначення ролі та місця України в сучасному світі, чіткого окреслення міжнародних та внутрішніх пріоритетів країни. Обґрунтував нагальну потребу розробити та реалізувати стратегію розвитку Української держави з урахуванням процесів розвитку всієї світової спільноти, наголосив на гострій необхідності національної консолідації як запоруки реалізації тих глобальних завдань, що постають перед Україною в третьому тисячолітті.

Під кінець засідання Михайло Дмитрович відповів на запитання студентів Академії та на згадку про зустріч власноруч підписав і подарував усім бажаючим свою книгу „Україна в геополітичному просторі третього тисячоліття”.

 

 

 

 

 

Поділитися посиланням: