Про Академію

Меню

Дрон навчили малювати слідом за людиною

15 Травня 2016 19:33

Група студентів з Массачусетського технологічного інституту створили літаючого дрона, який вміє малювати, повторюючи людські руху. Деталі дрона може придбати будь-який на сайті даної розробки Fluid Entertainment Group, сайт займається оптимізацією взаємини людини і комп'ютера.
Щоб квадрокоптер почав повторювати на дошці руху людської руки, творці використовували систему перехоплення руху Optitrack. Дана система спостерігає не тільки за руками, але і за дошкою і столом, за допомогою цього йде процес копіювання зображення, що дозволяє встановлювати установку на інші поверхні. Для стабілізації квадракоптера, використовувалося спеціальний пропорційно-інтегрально-диференціює (ПІД) регулятор
Безпілотник запрограмований на повторення за художником в будь-якому масштабі, будь це лист а4 або стіна будинку. Крім цього, дрон причому як в режимі реального часу може створювати дзеркально перевернуті зображення. Загалом, дрону найкраще вдається повторення повільних рухів, бо швидкі і різкі рухи порушують стійкість і баланс, а також викликають помилки програмного забезпечення робота.
Це пристрій студенти пропонують використовувати людям, які мають проблеми зі здоров'ям, які не можуть малювати вертикально.

Поділитися посиланням: