Про Академію

Меню

Друга вища освіта - нові можливості для розвитку Вашої кар’єри

12 Серпня 2009 13:46

Як відомо, сучасний світ бізнесу – динамічний і бурхливий, він постійно змінюється і вимагає постійної уваги до цих змін. Тож аби йти вперед, і досягати вершин, треба постійно розвиватися. Часто у зрілому віці помічаєш, що отриманої у юні роки професії стає не достатньо для нових кроків професійними сходинками. Для таких активних і перспективних фахівців відкритий шлях до здобуття другої вищої освіти.

Міжрегіональна академія управління персоналом – один з прогресивних вищих навчальних закладів, що пропонує таку можливість усім охочим. Останнім часом кількість зацікавлених в отриманні другої вищої освіти зростає. Для цього є різна мотивація, ринок праці диктує свої умови. Скажімо, людина отримала вищу освіту за фахом перекладач, але працює у банку. Раніш в умовах дефіциту кадрів існувала практика прийому на роботу людей без спеціальної освіти, але просто розумних та освічених, зі знанням іноземної мови та правил користування комп’ютером… Цю практику деякі фірми зберегли і досі. Однак з часом такий фахівець починає розуміти, що його практичних знань не достатньо. Адже практика практикою, але фундаментальні знання неможливі без системної теоретичної підготовки. В іншому випадку, скажімо, для кар’єрного зростання просто потрібен диплом. Часто до другої вищої освіти звертаються люди, готові вкласти гроші у власний бізнес, однак не знають, з чого почати і відчувають необхідність упорядкувати, вдосконалити свій досвід. В умовах сьогоднішньої кризи, до вищої освіти звертаються також люди, які втратили роботу і мають потребу у перекваліфікації, здобутті професії, яка матиме більший попит на ринку праці.

МАУП готує управлінців-економістів. Серед найбільш популярних спеціальностей, представлених в МАУП для отримання другої вищої освіти – економіка та управління бізнесом, правознавство, психологія, менеджмент зовнішньоекономічної діяльності. Причина популярності саме цих напрямків проста – ринок «відчуває» потребу саме у цих спеціалістах.

У чому є полягає специфіка отримання другої вищої освіти в МАУП? В Академії підходять до навчання студентів індивідуально, адже найважливіше у цьому випадку – зрозуміти мету абітурієнта і допомогти обрати найбільш відповідну спеціалізацію. Крім того, майбутні студенти приходять до Академії з різним рівнем освіти, звідси і термін освіти різний: від десяти місяців до двох з половиною років, в залежності від того, бакалавр, спеціаліст чи магістр за першою освітою вступає на навчання. Особливо вигідно отримувати другу вищу освіту в Академії, якщо Ви вже навчались в МАУП, адже при переході з одного освітнього рівня на інший, надаються знижки. Загальна ж вартість навчання становить у середньому від 4000 грн. до 8800 грн. за рік. Найбільш поширена форма навчання – заочна , коли студенти приїздять на двотижневу сесію два рази на рік, але можлива і дистанційна форма освіти через Інтернет за встановленим графіком.

Тож, якщо Ви відчуваєте потребу у змінах - нові шляхи для розвитку завжди є, варто лише скористатися можливістю і не пропустити свій шанс досягти успіху у професійній кар’єрі та в житті.

Поділитися посиланням: