Про Академію

Меню

Духовенство МАУП відвідало дитячий реабілітаційний центр «Отчий дім»

11 Червня 2014 16:25

Суспільна трансформація в Українській Державі передбачає створення надійних підвалини для формування соціальної безпеки людини. Саме тому велику увагу Міжрегіональна Академія управління персоналом приділяє конкретним питанням соціальної політики, створенням умов для реалізації соціального потенціалу студентів, дітей та юнацтва.

 За благословенням Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія директор духовно-просвітницького центру імені Святих Апостолів, завідувач кафедри православної культури та теології МАУП протоієрей Діонісій Мартишин з духовенством Київської єпархії та активними членами громадської організації «Союз Православних Сил» відвідали дитячий реабілітаційний центр «Отчий дім» у селі Петрівське Київської області.

 

Коментуючи соціальну діяльність Української Православної Церкви координатор з питань церковної просвіти громадської організації «Союз Православних Сил» протоієрей Діонісій Мартишин підкреслив, що Церква здавна брала участь у справах милосердя та благодійності: «Соціальне служіння Православної Церкви не може обмежуватися політичними, релігійними та національними кордонами. Церква свідчить про любов Господа до усього світу. У першу чергу — до дітей. Можна створювати геополітичні стратегії, національні ідеї, політичні ідеології, але без реальної допомоги дітям та молоді у нашого українського суспільства не буде майбутнього. Підтримка молоді, турбота про дітей, створення максимальних умов для їх розвитку — це запорука майбутнього України. Українська Православна Церква вважає своєю метою виховання і всебічну підтримку вірних чад Церкви Христової. Тільки діяльна любов, жертовна турбота про ближнього, практична реалізація соціального служіння Церкви здатні кардинально перетворити життя нашого суспільства». 

 

Поділитися посиланням: