Про Академію

Меню

„Два сонця” – зірочки Академії виступили перед студентами

15 Грудня 2011 15:16

Як відомо, студенти МАУП не лише старанні і наполегливі в навчанні, але й мають різноманітні творчі таланти: співають, танцюють, змагаються тобто живуть яскравим студентським життям. Днями в МАУП пройшла презентація новоствореного кліпу дуету чарівних дівчат „Два сонця” Шекер і Ширін. Кліп створено на пісню Миколи Бровченка „Люболови”, яку дівчата виконали українською мовою.

Шекер і Ширін – відомі в Академії ще з першого курсу, вони брали активну участь у виступах ансамблю танцю перлина, танцювали на Зимовому новорічному балі, крім того, дівчата є кандидатами в майстри спорту з легкої атлетики. Однак, вокальна кар’єра є більш принадною, адже дівчата з дитинства мріяли про велику сцену, тож після зустрічі зі своїм автором Михайлом Некрасовим вони розпочали діяти у цьому напрямку.

Виступ у стінах Альма матер стала яскравою подією в Академії, адже Ширін і Шекер виступали перед своїми однокурсниками і викладачами, а це сміливий і відповідальний крок. Сьогодні дівчата, що приїхали в Україну з Туркменістану, аби стати студентками МАУП, навчаються на четвертому курсі Інститут менеджменту та бізнесу.

Три пісні, які дует виконав зі сцени Академії викликав овації і захоплені вигуки аудиторії. Після виступу учасниці дуету влаштували невеличку прес-конференцію, відповідали на численні запитання однолітків, що стосувалися як творчого життя, так і особистого. Зокрема, всі дізналися, що дівчата – близнючки, що білявка старша на півгодини, що обидві дівчини вільні від стосунків, адже увесь час присвячують творчості та навчанню. А щодо творчих планів – дует розглядає можливість участі у наступному турі конкурсу „Євробачення”. „Два сонця”  також ставили запитання у відповідь - виявилося, що дівчата прийшли з подарунками, за вірні відповіді на запитання за змістом кліпу „Люболови”  найактивніші учасники зустрічі отримали презенти – зошити з фотографіями дівчат та, звичайно, автографами.

Тож Академія бажає дівчатам успішної кар’єри і здобуття високих вершин!

Поділитися посиланням: