Про Академію

Меню

Екогодина «Цивілізація: розвиток чи самознищення?»

20 Квітня 2019 12:03

У рамках Тижня підвищення екологічної культури працівники бібліотеки підготували для студентів Придунайської філії МАУП екогодину на тему «Цивілізація: розвиток чи самознищення?»

У квітні відзначається Всесвітній день довкілля та Всесвітній день Землі, а 26 квітня – Міжнародний день пам’яті про Чорнобильську катастрофу.

Міжнародний день Землі — свято чистої води, чистої землі, чистого повітря. День нагадування про екологічні катастрофи, день, коли кожна людина повинна задуматися над тим, що Земля потребує турботи й захисту.

На зустріч зі студентами були запрошені волонтери Міжнародного громадського руху «АЛЛАТРА» (Коордінаціонний центр перебування в місті Києві) Катерина Переверза та Кристина Ковалевська, які розповіли про цей рух та доповіді вчених АЛЛАТРА НАУКА «Про проблеми і наслідки глобальної зміни клімату на Землі. Ефективні шляхи вирішення цих проблем».

Студенти подивилися та обговорили проблеми відео-презентації «Екологічні проблеми України» та домовились із волонтерами про подальші кроки співпраці.

Ігор Рагімов, студент I курсу Придунайської філії МАУП

Поділитися посиланням: