Про Академію

Меню

Експерт: АНБ може перетворити iPhone в шпигуна

29 Квітня 2016 04:02

Агентство Національної Безпеки США може встановити на кожен iPhone програмне забезпечення жучок, яке може перетворити власників всіх яблучних гаджетів в легко відстежується об'єкт.

Спеціаліст по нових досягнень в технологіях Джейкоб Аппельбаум, розповів на конференції у Німеччині про нові «іграшках» спецслужб.

Підслуховуючий пристрій з смартфона, - легко! Все це в силах американських спецслужб, заявляє експерт.

«Зчитувати» сигнали можна завдяки особливому радару, для цього навіть не потрібно підключення до мережі інтернет, будь то мобільний телефон або комп'ютер, радар збере дані!

На даний момент незаконна діяльність АНБ, -широко обговорювана тема в суспільстві, але не дивлячись на це, є інформація від Аппельбума в Гамбурзі, що шокувала учасників конференції і зі слів видання The Canberra Times, викликала жваву дискусію. У докази до цієї заяви експерт продемонстрував слайди для внутрішнього показу в Агентстві національної безпеки.

Ці слайди демонстрували, як дане програмне забезпечення встановлюється на iPhone. На одній зі слайдів показали високотехнологічний прилад, який називається «портативний генератор постійних хвиль». Взаємодіючи з мікрочіпом, цей пристрій працює як пульт дистанційного керування і зчитує електромагнітні хвилі від натискання на кнопки клавіатури, а також зміні картинки на моніторі. Навіть без здійснення виходу в інтернет, можна отримати інформацію про те які дії були зроблені на комп'ютері.

Інший слайд показував, як програма відстежує бездротове інтернет-з'єднання на відстань до 13 кілометрів.

Сам Джейкоб Аппельбаум каже, що за допомогою його викривають американські спецслужби матеріалів постає реальністю «настільки страшний нічний кошмар, який важко навіть уявити».

АНБ відповіли що нічого не знали про підготовлену Джейкобом презентації, відмовившись давати свої коментарі про неї, назвавши її діяльністю «нібито» пов'язаної з іноземною розвідкою.

Apple, наслідуючи приклад АНБ, відмовилося давати свої коментарі.

Поділитися посиланням: