Меню

Електрика можна вироблятися з хмар

29 Квітня 2016 04:04

У Росії почалося будівництво аеростата, що літає серед хмар. Він збирає з них конденсат, потім робить з нього чисту воду для генератора, що виробляє електроенергію.

Аеростат буде підніматися на два кілометри над землею, і збирати конденсат спеціальною сіткою. Потім вода буде стікати в спеціальну ємність - повітряний резервуар. На землі вона виявиться за допомогою труби.

Розробники вважають тиск води достатнім для вироблення енергії електротурбіна генератором, це означає що є можливість отримати «дешеву», а головне абсолютно нешкідливу для природи енергію практично в необмежених кількостях.

О першій годині сітчастий «завісу» на кожному метрі може зібрати чотири літри води. Резервуар має можливість утримати три тисячі кілограмів вантажу. Така АероГЕС на 10 літрів води має потужність 1.8 кВт в день з одного квадратного метра «завіси». Таким чином, сітка площею 1000 квадратних метрів зможе зробити в день 185 кіловат.

Завдяки такій технології будь-яке місце підійде для «збору» електроенергії. Отримання чистої води і електрики - додатковий плюс такого аеростата. Крім того, буде доступна аварійна зв'язок в екстрених ситуаціях.

Для того, щоб будівництво системи було закінчено, необхідно 14 тисяч доларів.

Поділитися посиланням: