Про Академію

Меню

Електромобілі BMW зможуть заряджатися від ліхтарних стовпів

29 Квітня 2016 04:00

Як з рогу достатку сиплються ідеї у самого ініціативного учасника ринку електромобілстроенія - автомобільного концерну BMW Group (ФРН). Саме вони єдині в на початку 2015 роки збудували перші ліхтарні стовпи із зарядними станціями Light and Charge на вулицях Мюнхена. А роком раніше німецький виробник вклав гроші в розробку додатків для мобільних гаджетів, за сприяння яких водії електромобілів зможуть відшукати спеціалізовані паркінги і станції зарядки.

І ось чергова ініціатива !!! Автогігант BMW Group втілив в життя і став встановлювати новітні стовпи для освітлення вулиць, в які вмонтовані розетки для зарядки акумуляторів електромобілів. Щоб зарядити акумулятори, досить під'їхати до стовпа і підключитися до гнізда. Система побудована таким чином, що може підключатися до міської електромережі, брати електроенергію будь-якого постачальника для будь-яких автоспоживачів. Оплату за спожиту енергію можна буде зробити за допомогою мобільного додатку.

За інформацією ЗМІ таке обладнання вже працює в Мюнхені недалеко від штаб-квартири компанії. Два типу зовнішніх світлодіодних ліхтарів з назвою Light and Charge і зарядна станція ChargeNow, таке обладнання увійшло до складу «зарядника».

Все це дасть потрібний вектор спрямованості поширенню аналогічних зарядних систем, що як наслідок примножить число спраглих пересісти на електромобілі. 

Поділитися посиланням: