Про Академію

Меню

Фахівці зі сфери економіки отримали дипломи в МАУП

21 Червня 2010 10:09

Днями у Міжрегіональній Академії управління персоналом відбувся урочистий випуск спеціалістів та магістрів Інституту міжнародної економіки, фінансів та інформаційних технологій імені Святої Великої княгині Ольги. Випускники отримали спеціальності «Облік і аудит», «Банківська справа», «Фінанси і кредит» та «Маркетинг».

Традиційно урочисті збори відкривав гімн України. Дипломи про вищу освіту вручали випускникам члени почесної президії: ректор МАУП Валерій Захожай, директор Інституту міжнародної економіки, фінансів та інформаційних технологій Василь Пила та заступник директора інституту Геннадій Бондаренко.

Від імені студентів професорсько-викладацькому складу Академії подякувала староста групи, бакалавр спеціальності «Облік і аудит» Людмила Шевченко: «Вітаю всіх з отриманням дипломів. Для когось на цьому завершується навчання, а хтось з нас продовжить здобувати освіту в стінах Академії, але всі ми вдячні нашим викладачам за те, що навчали нас, а методистам – за підтримку. Ми раді, що отримали освіту саме у цьому навчальному закладі!»

Звернулася до випускників і декан факультету заочних форм навчання Олена Фещенко: «Дорогі випускники! Сьогодні ми радіємо вашим успіхам, тому що ви досягли мети і отримали дипломи. Бажаю вам, щоб ці дипломи принесли вам, як матеріальне, так і моральне задоволення. Успіхів вам і щастя!».

Поділитися посиланням: