Феєрія танцю

15 Лютого 2013 15:20

Танець – це вірш, в якому кожен рух є словом

 

День всіх закоханих – свято, яке прийшло до нашої країни з Європи та вдало вписалося в ансамбль вже існуючих в Україні свят. Молодь залюбки підхопила нову тенденцію дарувати святкові Валентинки коханим. Адже це так чудово, зізнаватися в своїх почуттях знову і знову!

А що може бути чуттєвішим за танок? Що може бути красномовнішим, ніж єднання двох воєдино?

До того ж, споконвічно слов’янське свято Стрітення, яке нагадує про наближення Весни, уквітчаної красуні, яка за повір’ям, зустрічалася в двобої із засніженою красунею-зимою. Саме тому природа в лютому така мінлива: то засніжить, то захурделить, а то прогляне крізь хмари ласкаве сонечко…

І все ж, лютий багатий не тільки на примхи природи, а й на свята. І МАУП додав до них ще одне – свято для справжніх естетів – конкурс „Танці з викладачами”.

Цей конкурс відносно новий, проте став одним із найулюбленіших, причому не лише серед студентів, а й серед викладачів і працівників Академії – не дарма ж він називається „Танці з викладачами”!

Під бурхливі оплески глядачів на сцену вийшли пари-учасники та змусили на мить завмерти кожне серце в залі, виконавши чарівний віденський вальс.

За результатами жеребкування, першою парою, яка продемонструвала свій довільний танок стала пара провідного фахівця кафедри трудового та комерційного права Алевтина Батрак та студента третього курсу Владислава Хізяка. Танцювальна композиція „Весілля в Малинівці” покорила серце глядацької зали та журі, завоювавши номінацію „За артистичність”.

 

Другим довільним танком у програмі став пристрасний та палкий „двобій” закоханих Джона та Джейн Сміт – подружньої пари найманих вбивць, за мотивами голлівудського блокбастеру „Містер та місіс Сміт” – у виконанні фахівця з виховної роботи Лариси Підопригори та студента п’ятого курсу інституту права Дмитра Столяренка. Пара „закоханих”, за результатами голосування журі отримала ІІ місце в конкурсі.

Третьою парою, як розпорядилася доля на жеребкуванні, виступили співробітник Деснянського ЕПТ при МАУП Дарина Томко та студент четвертого курсу ІМЕФІТ Андрій Заранко. Па-де-де з балету „Лебедине озеро”… майже. Балетна постановка… майже… Сміх подовжує життя, а під час цього танцю його було вдосталь. Хороший настрій, подарований парою „жабенят”, журі відзначило найвищою нагородою – Гран-прі конкурсу „Танці з викладачами”.

Гарячий та пристрасний „Тореадор” у виконання пари ЕПТ при МАУП Валентини Микитенко та Артема Бородіна не залишили нікого байдужим, а судді справедливо відзначили техніку їхнього виконання відповідним дипломом.

Бурю емоцій викликала в глядачів дивовижна авантюрна постановка „Пірати Карибського моря”. Фантастичний світ стародавніх піратських легенд відкрили гостям Наталія Терещенко, доцент кафедри адміністративного менеджменту та Юрій Кочубей, студент 3-го курсу ІМБ. Пара пристрасних піратів отримала І місце.

Запальний танок від „Стиляг” – заступника декана ІМЕФІТ Руслана Литовченка та студентки-третоькурсниці Анни Мазур – викликав шквал оплесків у гостей вечора. Журі вирішило віддати цій парі ІІІ місце.

Приз глядацьких симпатій, за результатами голосування журі, отримала пара вчителя фізкультури Олексія Косенка та учениці 10 класу НВК „Престиж” за танцювальну композицію „Якось на Різдво дівчата гадали”.

Родзинкою вечора став виступ дитячої групи Народного ансамблю танцю „Перлина”. Малесенькі поварята, неваляшки та комашки, безумовно, стали безапеляційними переможцями в номінації глядацькі симпатії поза конкурсом.

У цьому конкурсі немає переможених, оскільки кожен виступ – це перемога над самим собою! Танок – це ковток чогось нового. Чогось, що приховано глибоко всередині твоєї душі. Танок – це можливість на деякий час стати іншим. І ми пишаємося, що в Академії є таке чарівне свято – свято єднання душ.

Вітаємо всіх учасників і переможців цьогорічного дійства! Чекаємо наступного року, аби знову, вже в котре, поринути в чарівний, казковий світ танцю!

 

Юлія Цесаренко

Поділитися посиланням: