Феєрверк творчості у МАУП!

11 Квітня 2014 10:43

Незабутня феєрія творчості охопила МАУП 10 квітня. Цього дня відбувся  довгоочікуваний мистецький фестиваль «Арт-палітра». Участь у ньому взяли студенти, викладачі та працівники Академії, Економіко-правового технікуму та Навчально-виховного комплексу «Престиж».

Свято творчості розпочалося у конференц-залі МАУП. Тут були представлені 6 країн світу: рідна ненька – Україна, Туреччина, Грузія, Еквадор, Палестина та Республіка Корея. Представники усіх країн презентували біля своїх експозицій культуру свого народу.

ГРУЗІЯ. Грузини частували усіх охочих стравами хачапурі та кубдари,  демонстрували національні інструменти, панорами міст на картинах та грузинські народні костюми. 

ТУРЕЧЧИНА. Іноземні студенти із Туреччини на плакатах і картах показували пам’ятки своєї культури, пригощали усіх смачним пловом,  куру фасул’є (квасоля із м’ясом, томатами часником та спеціями) та салатом Чобан. 

ЕКВАДОР. Еквадорці пропонували поласувати стравами із особливою гостринкою,подивитися на народні обереги, маски, ляльки, магніти, картини, посуд. 

  

КОРЕЯ. Республіка Корея частувала охочих кимчи (гострою пекінською капустою) та чяпчхе (скляною локшиною із м’ясом курки та овочами). 

    

ПАЛЕСТИНА. Студенти із Палестини розповіли про національні інструменти та пропонували поласувати національною стравою рисом з локшиною, куркою, горішками та пряними спеціями.  

      

УКРАЇНА. Найбільша експозиція мистецьких творів та їжі була в України. Студенти інститутів Академії та Економіко-правового технікуму при МАУП презентували більше 50-ти страв національної кухні: український борщ, варенички,  пиріжки з різним начинками,  пампушки,  сирники, млинці, канапки з салом, деруни, зрази, тушена капуста, кутя, солоні огірочки, печиво та ще багато смачненького. Серед творів мистецтва українці презентували: картини, розшиті бісером, вишиті нитками, намальовані фарбами та олівцями; м’які іграшки; головні убори від вінків до капелюшків; розфарбовані яйця; український народний одяг; вироби з глини; розмальований українськими візерунками посуд; фігури, вирізьблені із дерева.

        

Головний організатор фестивалю, директор Департаменту з позанавчальної роботи Валентина Слісаренко відзначила: «Цьогорічний мистецький фестиваль «Арт-палітра» присвячений відзначенню 25-річчя Міжрегіональної Академії управління персоналом. Головна його ідея полягає у тому, щоб студенти мали змогу поспілкуватися у неформальній обстановці, іноземні студенти могли відчути себе як на батьківщині та познайомити українців зі своєю культурою».

Після того, як кожна країна презентувала свою експозицію, присутніх конференц-залу захопили запальні танки. Грузини, турки, українці, корейці, еквадорці чимдуж витанцьовували рухи своїх народних танців.

          

По завершенню презентаційної частини учасники фестивалю вирушили до кіноконцертного залу «Україна» МАУП, де і продовжилися святкування. Вже з перших номерів концерту зала вибухнула феєрверком весняних емоцій: хтось підспівував, хтось підтанцьовував, хтось просто підтримував оплесками, проте байдужих глядачів не було. На гала-концерті виступило найактивніше студентство Академії, подарувавши неймовірні враження усім присутнім.Своїми вокальними здібностями вразили:  переможець вокального конкурсу «Мотив для двох» Валерій Кудренко, переможниця конкурсу «Мелодії обпалені війною» Яна Засенко, активні учасники співочих конкурсів Ілона Каверіна, Юлія Питручак, Денис Приходько, Вікторія Шумнова, Влада Перцьова та Аліна Левенчук.

Запальними танцями всіх зачарували дитяча хореографічна студія «Престиж» та студенти Українсько-Арабського інститут міжнародних відносин та лінгвістики імені Аверроеса Аріна Коломієць та Євген Сідельніков. 

На гала-концерті також були і театралізовані постановки. Так, студенти Інституту реклами показали сценку про життя телеведучих під назвою «TV «Не дочекаєтесь!», а студенти Українсько-Азербайджанського інституту соціальних наук і самоврядування Г.А. Алієва театралізували студентське життя у номері «Фрейд».

 

Свято творчості підійшло до свого завершення. Фестиваль «Арт-палітра» цього року  був феєрично-захоплюючим та подарував багато позитивних емоцій як учасникам, так і глядачам. Бажаємо усій талановитій молоді МАУП, і  не тільки, й надалі розвивати свої здібності та радувати нас своїми новими виступами наступного року.

 

Ольга Коробій

 

 

Поділитися посиланням: