Про Академію

Меню

Фестиваль бойових мистецтв у Академії

29 Травня 2008 16:16

Серед пріоритетних напрямів навчально-виховної роботи, яка проводиться в Міжрегіональній Академії управління персоналом, один з головних – виховання фізично здорової молоді, а також підтримка та розвиток спорту. Нині для студентів Академії при її Інститутах працюють численні спортивно-оздоровчі гуртки, активно пропагується здоровий спосіб життя.

Серед численних видів спорту бойові мистецтва, безумовно, викликають чи не найбільший інтерес. І не тільки як спорт та спосіб загарту­вання тіла і духу, але і з точки зору філософії та естетики. Вільна боротьба, рукопашний бій, українські національні одноборства – популярні се­ред молоді Академії види спорту, і завжди в центрі уваги керівництва Міжрегіональної Академії управління персоналом, і, зокрема, заступника голови Наглядової Ради МАУП, віце-президента Асоціації спортивної боротьби України Ростислава Щокіна. Так, питаннями розвитку бойових мистецтв в Академії вже не перший рік займається Навчальний центр особистої безпеки людини та національних одноборств.

Результат цієї роботи – високі спортивні досягнення студентів Академії, що на престижних змаганнях та чемпіонатах здобувають пере­моги та стають призерами, примножуючи спортивну славу МАУП. Усім відомі наші чемпіони – Дмитро Рочняк та Віктор Кикоть (вільна боротьба), Антон Бочкарьов та Олексій Задніпряний (рукопашний бій). Окрім того, чимало відомих спортсменів обирають МАУП як свою аль ма-матер, де вони отримують широкі можливості для якісної вищої освіти. Так, студентами Академії, або ж уже її випускниками є олімпійський чемпіон з вільної боротьби Ельбрус Тедеєв, срібний призер останньої Олімпіади важкоатлет Ігор Разорьонов, чемпіон світу з греко-римської боротьби Володимир Шацьких, дворазовий чемпіон Європи борець-вільник Василь Федоришин, бронзовий призер чемпіонату світу з вільної боротьби Василь Тесьминецький, які давно відомі шанувальникам спорту.

Серед численних заходів, що проводяться за підтримки Академії, і які покликані популяризувати бойові мистецтва серед молоді, - Фестиваль бойових мистецтв, який відбувається у Міжрегіональній Академії управління персоналом вже вдруге. 29 травня 2008 року центральний майданчик Міжрегіональної Академії управління персоналом став місцем видовищного дійства, демонстрації сили, духу та розуму, кмітливості та спритності – свята одноборств.

Відкрили захід та привітали учасників фес­тивалю і глядачів заступник голови Наглядової Ради МАУП Ростислав Щокін, ректор МАУП Микола Головатий, а також почесні гості перший віце-президент Федерації рукопашного бою України, радник з безпеки заступника голови Наглядової Ради МАУП Олександр Гартвич, співпрезидент Асоціації спортивної боротьби України, олімпійський чемпіон Ельбрус Тедєєв.

«Академія заклад зі спортивним духом, - говорить ректор МАУП Микола Головатий. – Тут приділяється пильна увага питанням розвитку фізкультури та спорту, культивується чимало видів одноборств, спортивної боротьби. І мені надзвичайно приємно, що до заходів, які проводить Академія, нашої діяльності щодо розвитку та популяризації фізкультури, спорту має причетність дуже багато непересічних особистостей – людей, які примножують спортивну славу України, які продовжують виховувати молоду спортивну зміну. Ми разом виховуємо молодь сильну розумом, тілом і духом».

Провідні вітчизняні та зарубіжні майстри і їхні вихованці демонстрували свої вміння в мистецтві боротьби із одним або ж кількома суперниками. Як будь-яке мистецтво, бойове має різні напрями та стилі. Присутні гідно оцінили по­казові виступи учасників фе­стивалю – представників різних шкіл: рукопашного бою, вільної боротьби, українського бойового мистецтва «Спас», таїландського боксу муей-тай, таеквондо, мистецтва володіння мечем кендо, карате-до шотокан, ушу, карате кіокушинкай, узбецької боротьби кураш, кікбоксингу.

Справжньою квінтесенцією свята став бій на звання абсолютного чемпіона МАУП з рукопашного бою між Антоном Бочкарьовим та Павлом Замятіним, в якому Антон Бочкарьов відстояв свою першість у цьому виді спорту (адже він – чемпіон світу) та переміг суперника за очками.

Почесні гості – президенти та представники федерацій – отримали від Міжрегіональної Академії управління персоналом подяки за вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту та патріотичне виховання молоді. Так, було відзначено роботу, зокрема, президента Федерації «СПАС» України Олександра Притули, співпрезидента Асоціації спортивної боротьби України, олімпійського чемпіона з вільної боротьби Ельбруса Тедєєва, віце-президента Асоціації спортивної боротьби України Ростислава Щокіна, президента Федерації таїландського боксу м. Києва Андрія Нікуліна, президента Національної федерації кікбоксингу України Павла Орла, віце-президента Федерації КЕНДО м. Києва Романа Фалєєва, президента Федерації Карате До Шотокан (JKA) м. Києва Георгія Сільвестрова, віце-президента Федерації боротьби КУРАШ України Олега Болотова, першого віце-президента Федерації рукопашного бою України, радника з безпеки заступника голови Наглядової ради МАУП Олександра Гартвича.

«Хочу висловити слова вдячності керівництву МАУП за такий спортивний фестиваль, - зазначив Ельбрус Тедєєв. – Коли державі бракує часу і коштів на вирішення молодіжних проблем, розвиток фізкультури та спорту, такі ентузіасти, які працюють в МАУП знаходять їх, і виховують духовно багату, вольову, інтелектуальну молоду людину. Висловлюю вдячність від усіх спортсменів, які сьогодні представляють бойові види спорту, одноборства. Я пишаюся тим, що сам свого часу був студентом МАУП, і завжди представляв цей заклад на спортивному килимі».

Поділитися посиланням: