Про Академію

Меню

Футбольна команда МАУП – переможець сезону у Вищій лізі ФАСК!

15 Червня 2016 12:40

14 червня фінальний матч сезону Вищої Ліги ФАСК подарував вболівальникам Академії Короля сезону! У двобої за  титул переможців зійшлися команди Спортивного клубу Київського національного торговельно-економічного університету  (СК КНТЕУ-МЕРКУРІЙ) та збірна команда Міжрегіональної Академії управління персоналом і  Національного університету фізичного виховання і спорту України (НУФВСУ-МАУП).

«Меркурівці», на правах господаря, розпочали достатньо агрессивно. Наші противники масованими атаками через центр намагалися пройти щільний захист. Однак МАУПівці діяли на контратаках, одна з яких і принесла успіх ближче до екватору першого тайму. «Вінгер» НУФВСУ-МАУП скористався помилкою лівого захисника, увійшов до карного майданчику, віддав чітку передачу до лінії воротарського, де ворота «розстріляв» Чеканал.

Після цього команда МАУП остаточно перейшла до щільного захисту, а в Меркурія нічого путнього в атаці не виходило. Невдовзі до перерви стався ключовий епізод матчу -  за грубий фол проти нападника НУФВСУ-МАУП другу жовту отримав   Блазунь.

Потрібно віддати належне господарям -  після цього вони не знітилися й у другому таймі продовжували атакувати. Більш того, вони  мали декілька слушних нагод зрівняти рахунок, та наш голкіпер  грав надійно. Чим менше часу зоставалося до кінця, тим активніше почала діяти команда МАУП.

Спочатку красивий фланговий прохід вдався Коновалову, який переграв кількох захисників й невідпорно пробив у дальній кут. А згодом на 86 хвилині Немитов встановив остаточний рахунок матчу, замкнувши простріл у карному майданчику.  В ці хвилини матч почав приймати дещо нервовий характер, та арбітр зумів заспокоїти емоції гравців.

Врешті-решт – 0:3 -  НУФВСУ-МАУП розквитався за поразку в першому матчі (1:5) й став ЧЕМПІОНОМ!