Про Академію

Меню

Герой України Володимир Жемчугов завітав до МАУП

25 Вересня 2019 18:05

25 вересня кіноконцертний зал «Україна» заповнили студенти Президентського університету МАУП. Молоді люди прийшли на лекцію-зустріч, яка відбулася в рамках проекту «Бранці Кремля», щоб поспілкуватися з організатором і активним учасником руху опору проти російської окупації на Луганщині, волонтером-захисником, Героєм України Володимиром Жемчуговим.

Зі вступним словом до учасників заходу звернувся ректор Академії Микола Курко, який розповів присутнім про мету зустрічі й надав слово координатора проекту Олені Жемчуговій. Вона ознайомила з історією проекту, який із презентації фільму перейшов у формат зустрічі студентів із Героєм України. Перегляд ролика фільму «Бранці Кремля» доповнив виступ Олени, яка зазначила, що навіть після звільнення заручників 7 вересня 2019 року бранцями Кремля залишаються ще 80 політв’язнів — громадян України.

Далі до молоді в залі звернувся Володимир Жемчугов. Його виступ був і про історію його родини, і про початок війни на Донбасі та окупацію Криму, і про історію виникнення руху опору та сучасний партизанський рух, і про небезпеку російської пропаганди, і про те, як і коли може закінчитися війна.

Після виступу Героя України студенти, скориставшись можливістю почути про російсько-український конфлікт із вуст безпосереднього учасника, у форматі «відкритого мікрофону» поспілкувалися з Володимиром. Наприкінці зустрічі Володимир Жемчугов подарував бібліотеці Академії й учасникам зустрічі книжки про найвідоміших бранців Кремля, про історію України та особистостей, які її творили.

Поділитися посиланням: