Про Академію

Меню

Гість Дискусійного клубу – Віктор Сухомлин

19 Жовтня 2015 11:19

16 жовтня до Дискусійного клубу МАУП завітав директор Київського міського центру зайнятості Віктор Сухомлин.

Віктор Сухомлин – директор Київського міського центру зайнятості; має вищу освіту: в 1985 році закінчив Київське вище інженерно-радіотехнічне училище ППО, спеціальність – автоматизовані системи управління; в 2007 році закінчив Українську академію зовнішньої торгівлі, спеціальність – менеджмент зовнішньоекономічної діяльності. В системі державної служби зайнятості працює з 2008 року. На  посаді  директора працює  з 16 березня 2011 року. Кандидат на виборах до Київської міської ради.

На початку зустрічі Віктор Борисович розповів про ситуацію на ринку праці, внутрішні міграційні процеси та законодавче підгруття проблеми безробіття в Україні.

Віктор Борисович розповів про нагальну необхідність працевлаштовувати випускників вищих навчальних закладів.

 «Ми займаємося новим Законом України «Про зайнятість населення». Я лобіюю  питання працевлаштування на перше робоче місце» наголосив Сухомлин.

Так директор Київського міського центру зазначив, що для створення такої програми необхідно зацікавлювати роботодавців шляхом надання пільг. Під час зустрічі студенти та викладачі Академії ставили Віктору Борисовичу чимало хвилюючих їх питань. Наприкінці проректор з наукової та виховної роботи МАУП Микола Головатий на згадку про зустріч подарував  Віктору Сухомлину словник «Соціальна політика та соціальна робота» та термінологічний словник з менеджменту.

Після виступу Віктор Сухомлин зустрівся з керівництвом МАУП і обговорив основні напрями освітнього співробітництва між Академією та Київським міським центром зайнятості.  

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: