Про Академію

Меню

Гість Дискусійного клубу МАУП – Лілія Григорович

09 Жовтня 2009 12:52

Днями на засідання Дискусійного клубу Міжрегіональної Академії управління персоналом завітала народний депутат п’ятьох скликань, член фракції "Наша Україна" з 2002 р., член Комітету з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства з 2002 р., голова Союзу українок з 2001 року Лілія Степанівна Григорович. Темою зустрічі зі студентами пані Григорович обрала «Інформаційне суспільство та інформаційні технології». Адже важко не погодитися, що сьогодні суспільство несвідомо потерпає від інформаційного пресингу і саме це є причиною втрати віри в національну ідею, небажання відстоювати національні інтереси. «Інформаційна війна знищила всі цінності» - підкреслила народний депутат, - і сьогодні, на жаль, вже не всі вірять простій істині, що «найбільше благо – це мати свою державу».

Більшу частину зустрічі гостя присвятила відповідям на численні запитання студентів. В ході дискусії не обійшли увагою і майбутні вибори, щодо яких Лілія Григорович слушно зауважила: «Десять бігбордів – це шкільний автобус»…

Багато говорили і про національну ідею, як основу роботи на благо України. Сучасна національна ідея в інтерпретації пані Григорович звучить так: «Саме тут, на цій землі, в межах наших кордонів, в межах наших національних символів 46 мільйонів наших співвітчизників та 20 мільйонів української діаспори мають можливість знайти найкраще робоче місце, отримують найкращу охорону здоров’я і взагалі жити краще». Крім того, Лілія Степанівна підкреслила, що реалізовує національну ідею не хто інший, як сам народ, самі люди. І саме від кожного громадянина залежить – яким буде життя в Україні.

На завершення зустрічі гостя процитувала рядки Івана Франка: «Як не вистою, здригнуся, захитаюся, мов тінь, Пропаде кривава праця многих-многих поколінь…» І побажала завжди залишатися собою і відстоювати свою думку, свої ідеали.

Поділитися посиланням: