Про Академію

Меню

Глобальне потепління — брехня століття!

30 Червня 2016 10:43

Згідно з експертною оцінкою NOAA, середня глобальна температура планети в 2011 році не увійшла в десятку найтепліших. Січень 2012 року також не проявив лояльність до глобального потепління і лише став 19-им в ранжированном ряду.

«Середня глобальна температура планети в січні 2012 року стала лише 19-ою в списку найвищих з 1880 року, - повідомляє Національна метеослужба США. – Температура суші посіла 26-е місце у звітному періоді. Температура океану стала 17-ою в списку найтепліших і найнижчою з 2008 року», - уточнюють американські метеорологи.

Дані факти ще ні про що не говорять, але, безумовно, змушують замислитися. Може, й справді не все так гладко в теорії глобального потепління, пропагованої Міжнародною групою експертів по зміні клімату?

Нагадаємо, що 12 жовтня 2007 року Альберові Гору була присуджена Нобелівська премія миру за роботу по захисту навколишнього середовища та досліджень з проблеми зміни клімату. Крім того, його фільм «Незручна правда» про вплив людини на клімат отримав 2 Оскара.

Проте вже тоді думки експертів були неоднозначні. Так, фахівець в області ураганів Вільям Грей охарактеризував теорію, за яку Гір отримав премію, як сміхотворну. «Ми пудрим мізки нашим дітям. Ми годуємо їх фільмами («Незручна правда»). Це безглуздо».

Зі своїми виступами на захист клімату Гір об'їздив кілька десятків міст світу. За просочилися в пресу відомостями, його гонорар за годинну лекцію на тему збереження навколишнього середовища досягає відміток до 100 000 доларів.

У 2009 році ряд членів Міжурядової групи експертів зі зміни клімату, в складі якої працює Гір, опинилися в центрі скандалу, після розкритих фактів спотворення і фальсифікації даних, що суперечать теорії глобального потепління.

Проблема глобального потепління, катує в останні роки уми вчених і політиків, стала чи не найпопулярнішою серед екологічних проблем. Страшні прогнози про необоротність процесу зміни клімату і про його жахливі наслідки змушують всю світову громадськість не тільки обговорювати цю тему при будь-якому зручному випадку, але і виділяти величезні кошти на боротьбу з ворогом людства номер один. Але росіян не проведеш! Не повірили російські хакери західним світилам науки на слово, так і зламали сервери університету Східної Англії, який займається проблемами зміни клімату. Виявилося, страшилка 21 століття більше схожа на міф.

Хакери всієї Русі

Розкривши страшну таємницю британських вчених, хакери, як чесні люди, вирішили розповісти про неї по секрету всьому світу - три тисячі документів і електронних листувань були викладені в інтернет на загальний огляд.

Згідно із листуванням британських вчених з співробітниками НАСА і наукових університетів США, як мінімум останні кілька років проблема глобального потепління, яку так ретельно мусують, була суцільним обдурюванням.

Особливо цікавим є також стало надбанням громадськості лист професора Філа Джонса (Phil Jones), який очолює Центр з вивчення клімату (Climate Research Unit) Університету Східної Англії. Воно датований 1999 роком. У листі повідомляється, що професор "тільки що виконав один трюк Майка, збільшив температуру для кожного періоду за останні 20 років (з 1981 року), щоб приховати той факт, що вона знижується".

Крім того, в листуванні дослідники клімату обговорювали, що саме з робіт їм слід опублікувати в наукових журналах, щоб підтримувати міф про зміну клімату на плаву. В той же час вони чинили тиск на наукові видання, щоб ті не публікували дослідження інших вчених, з результатами яких вони були не згодні. Британський університет вже підтвердив факт витоку інформації. А посилання на сервер, де були викладені листи вчених, заблокована.

Трофей, здобутий російськими хакерами на полі битви за правдиву інформацію, найімовірніше, не став шоком для громадськості. Про те, що глобальне потепління є скоріше глобальним обманом, говорять вже давно.

Обман планетарного масштабу

Що ж таке це саме глобальне потепління і від чого воно відбувається? Ніхто на це питання зі 100-відсотковою впевненістю відповісти не може. Але, помітивши недобре в поведінці земних температур, вчені і експерти ООН порадилися, так і ухвалили консенсусом, що процес збільшення середньорічної температури атмосфери Землі і Світового океану справа рук людини. Цю версію підтримали і академії наук країн "Великої вісімки".

Теорії західних наукових світил, середня температура на планеті з часів початку промислової революції піднялася на 0,7 градуса за Цельсієм і продовжує неухильно рости. Всі ці аномальні явища викликані, перш за все, викидами газів, що викликають парниковий ефект, таких як вуглекислий газ і метан. Якщо людство продовжуватиме в тому ж дусі, нас неминуче відбуваються руйнівні природні катаклізми, повені, посуха, урагани. Все це нагадує сценарії стали особливо популярними останнім часом голлівудських фільмів-катастроф. Але чомусь складається враження, що всі ці наукові досліди і дослідження - реквізит великого спектаклю, який розігрують перед людством.

Більше дев'яти років тому в далекому 2000 році російський вчений-географ, професор Андрій Капіца заявив, що глобального потепління не існує. Навпаки, протягом більш ніж 30 років йде поступове похолодання.

Ще одним міфом професор назвав вплив людини і його діяльності на зміни клімату. Клімат на нашій планеті змінюється незалежно від нашого бажання або небажання. Більш того, викиди вуглекислого газу, які вважаються основною причиною "парникового ефекту", є саме наслідком природного потепління, яке тепер змінилося не менш природним циклом "охолодження" планети.

Відбувається це приблизно за такою схемою: клімат змінюється циклічно від льодовикових періодів до потепління, але при цьому при нагріванні Світового океану - головного сховища вуглекислого газу - навіть на пів-градуса відбувається потужний викид цієї речовини в атмосферу. При зміні температури в бік мінуса починається зниження концентрації вуглекислого газу. Крім того, на його зміст також впливає активність вулканів та лісові пожежі. Але ніяк не промислова діяльність людини.

Всі ці докази хибності теорії глобального потепління вчені добули за допомогою простих, але дуже ефективних, за їх словами, експериментів. Дослідники зайнялися бурінням свердловин у вічних льодах Антарктиди і Гренландії. Глибина цих свердловин йде на кілька тисячоліть вглиб, а точніше на багато сотень метрів. Досліджуються видобуті з свердловин стовпчики крижаних покладів - керн, в якому знаходяться повітря тих епох, коли випадав сніг. Таким чином вчені отримують свого роду зразок атмосфери минулих століть. Дослідження цих зразків дозволяє дізнатися всі характеристики погодних умов минулих років.

Примітно, що на минулій в 1995 році Мадридської конференції, де ООН офіційно визнала відповідальність людства за глобальне потепління, результати досліджень та наукові праці супротивників цієї теорії не фігурували. Більш того, цілий ряд документів, що підтверджують неспроможність цієї гіпотези, які були надані ООН, безслідно зникли.

Порятунок в теплиці

Мало того, що в теорії парникового ефекту з кожним роком все більше противників, чинящих усілякі незручності класикам апокаліптичного сценарію, тепер деякі вчені готові повністю визнати цю теорію, але з маленькою обмовкою. Виявляється, потепління людині друг.

Деякі американські і британські дослідники незалежно один від одного прийшли до висновку, що незабаром, через якихось пару десятків тисяч років, на Землі настане царство льоду. Цей висновок учені зробили на основі тих же досліджень вікових льодів.

Професор Единбурзького університету Томас Кроулі стверджує, що приблизно мільйон років тому цикли коливання земної температури "раптово стали набагато триваліше, до 100 тисяч років, а коливання клімату - більш сильними і різкими. І ця амплітуда продовжує наростати: недарма два найсуворіших льодовикових періоду в історії Землі припадають на останні 200 тисяч років. Наші розрахунки показують, що період теплого клімату на Землі добігає кінця".

При цьому, вчений зазначає, що від холодної погибелі рятує людство саме парниковий ефект. Однак, на думку професора, як би людство не намагався своїми силами продовжити глобальне потепління, а льодовиковий період "настане досить скоро", і у нас є в запасі від десяти до ста тисяч років".

Кіотська авантюра

Для боротьби з глобальним потеплінням в 1997 році був розроблений і прийнятий Кіотський протокол. Угода зобов'язує ратифікували його держави, а всього їх 181, скоротити або, принаймні, не збільшувати викиди парникових газів в 2008-2012 роках в порівнянні з 1990 роком. Варто відзначити, що зобов'язання, згідно з протоколом, країни взяли на себе не однакові. Так, до 2012 року Євросоюз повинен скоротити викиди на вісім відсотків, Японія і Канада на шість відсотків, Росія і Україна - зберегти середньорічні викиди 1990 року. При цьому країни, що розвиваються, включаючи Китай та Індію, ніяких зобов'язань на себе не взяли.

Єдиним винятком із списку борців з вуглекислим газом, що ратифікували Кіотський протокол, стали США. Тут варто задуматися. Зараз виділяються шалені гроші на проведення численних конференцій, семінарів, зустрічей з проблем зміни клімату, а також на фінансування самих витончених досліджень і експериментів. При цьому, гарантій, що всі зусилля не виявляться марними, ніхто дати не може, також як і на 100 відсотків довести, що потепління відбувається саме через парникових викидів.

В цьому випадку виникає цілком закономірне питання - кому все це потрібно? В останні роки, в бунтарській середовищі пост-радянського простору, зокрема в Росії, стали виникати припущення, що змусити держави всього світу виділяти величезні кошти на контроль викидів - ідея західно-європейських держав.

Згідно з цим припущенням, в результаті потепління і, відповідно, підвищення рівня Світового океану, затопленими виявляться промислові центри Європи. Відомо, що теплим кліматом, а заодно і звичним економіко-соціальним устроєм, Європа зобов'язана Гольфстріму. Прогнозується, що глобальне потепління не залишить без змін та існуючі океанічні потоки. Такі сюрпризи природи можуть стати серйозним ударом для західно-європейської цивілізації.

Ще одна причина крім глобальних апокаліптичних переживань, змушує європейців ратувати за загальне виконання Кіотського протоколу, полягає в гострій і постійної нестачі енергоресурсів. Це штовхає європейську промисловість винаходити дорогі енергозберігаючі технології. От Європі буде радість, якщо весь світ буде зобов'язаний подібні винаходи використовувати. А якщо врахувати, що розвиваються створити власні технології просто не в силах - європейці ще й заробити зможуть.

Що важливо, слідуючи всім приписам Кіотського протоколу, держави будуть змушені витрачати колосальні кошти на модернізацію екологічної складової своєї промисловості. Це не може не позначитися на уповільнення економічного зростання.

Тут варто зупинитися на хвилинку уявити собі всю "драматичність" ситуації з глобальним потеплінням. Підйом рівня Світового океану на десятки метрів - найзагрозливіше з наслідків потепління - відбудеться при найбільш песимістичному сценарії не раніше ніж через 1000 (!) років. У найближчі 100 років і зовсім прогнозується підняття рівня води не більш ніж на 88 сантиметрів. Так що про грандіозному потоп мова не йде.

Поки очікуваний до 2050 року щорічний збиток світовій економіці внаслідок глобального потепління оцінюється приблизно в 300 мільярдів доларів. Витрати на виконання умов Кіотського протоколу оцінюються приблизно в два рази більше. При тому, що позитивний ефект від всіх цих зусиль найімовірніше не перевищить і 1,3 відсотка.

Можна припустити, що світова політична еліта разом з кращими умами людства створили найбільший екологічний батіг сучасності, яким можна поганяти економіки країн, що розвиваються. При цьому, найсильніша держава світу - США приєднуватися до охопила весь світ витраті грошей на потепління не поспішає. Чому? Мабуть, розуміють абсурдність "лікування" природного явища. І не тільки. Весь фокус у тому, що поки світ дивиться в одну сторону (обговорює потепління і витрачає на нього гроші), в іншій точно відбувається щось дуже важливе, але приховане від світу. Але от що? Мабуть, що відповіді знову доведеться чекати від хакерів.

Поділитися посиланням: