Про Академію

Меню

«Gloria» привітала МАУП зі святом - щедрівками

13 Січня 2012 14:52

З нагоди новорічних свят студенти Міжрегіональної Академії управління персоналом, які співають у вокальній студії Академії „Gloria”, привітали колектив МАУП зі Старим Новим роком.

Як завжди, студенти у національних костюмах, із традиційною зіркою обійшли усі підрозділи навчального закладу і заспівали щедрівки, подарувавши чудовий настрій, заряд оптимізму і насолоду від прекрасного виконання.

Щедрування — давній звичай, коли молодь піснями славила господарів, бажала їм здоров'я й достатку, за що отримували винагороду. Обряд щедрування переважно став явищем народної художньої творчості і саме таким зберігся й донині. Щедрівка увібрала в себе національний колорит та менталітет нашого народу.

«Gloria» привітала викладачів та студентів Академії відомими піснями «Добрий вечір тобі», «Щедрик», «Ой, коляда-колядниця», «Щедрий вечір, добрий вечір».

Учасники колективу «Gloria», які співають, бажають усього найкращого і бачать, як радіють люди, - самі збагачуються духовно. Крім того, щедрування - це збереження народних традицій і впровадження їх до молодіжного середовища, що особливо важливо сьогодні.

Поділитися посиланням: