Про Академію

Меню

Голові Української Народної партії Ю.І.Костенку

13 Вересня 2005 14:19

Шановний пане голово!

Як нам стало відомо Харківську обласну організацію Вашої партії очолює заступник голови облдержадміністрації В.П.Третецький.

Нас вкрай здивувало, що регіональну організацію УНП, яка декларує українські патріотичні гасла, очолює особа, що переслідує українських патріотів та діє як посібник сіоністських структур.

Суть справи полягає в тому, що В.П.Третецький звернувся до Генерального прокурора України з листом за №01-30 (2644 від 06.06.05.) із звинуваченнями на адресу Міжрегіональної Академії управління персоналом і її керівництва у переслідуваннях професорсько-викладацького складу Харківського інституту МАУП за національною ознакою та в інших надуманих «гріхах».

Все це є суцільним наклепом на Академію, до якого долучився В.П.Третецький. Не виключено, що це зроблено з певного власного інтересу, оскільки, за деякими відомостями, у В.П.Третецького склалися тісні, дружні стосунки з колишнім директором Харківського інституту МАУП С.О.Гримблатом, який підозрюється у серйозних службових зловживаннях і розкраданні значних сум коштів, а також із керівником такої собі Харківської Правозахисної групи Захаровим, який виступає з провокаційними заявами про переслідування працівників Харківського інституту МАУП за національною ознакою, фактично тим самим розпалюючи міжнаціональну ворожнечу.

Академія звернулася до Генерального прокурора України з проханням надати кримінально-правову оцінку діям В.П.Третецького.

Повідомляючи про вищевикладене вважаємо дії В.П.Третецького антиукраїнськими, такими, що заслуговують на осуд. Неприпустимим є те, що така одіозна особистість очолює велику регіональну організацію національно-патріотичної партії.

До цього повідомлення додаємо копію листа на ім’я Генерального прокурора України, голови Харківської обласної державної адміністрації А.Б.Авакова.

 

Голова
Української Консервативної партії                                                                 Г.В.Щокін