Про Академію

Меню

Головному редакторові, голові наглядової ради, голові ради засновників газети «Світ»

13 Вересня 2005 14:30
Головному редакторові
газети «Світ» Л.Фісюн
Голові наглядової ради
газети «Світ» Б.Є.Патону
Голові ради засновників
В.П.Семиноженку

 

У Вашій газеті від 28 липня 2005 р. №27 було надруковано «Заяву української інтелігенції» «Проти ксенофобії, за європейську Україну», підписану групою осіб, які тим чи іншим чином долучалися до антиукраїнських дій, заяв і поглядів.

Не будемо коментувати цей витвір, жанр якого важко оцінити, і який більш схожий на істерику людини, яку спіймали на явній брехні – це справа майбутнього суду.

У зв`язку з тим, що майже увесь текст «Заяви» є брехливим, наклепницьким і таким, що ганьбить честь, гідність і ділову репутацію Міжрегіональної Академії управління персоналом і її керівників, в якому є неодноразові посилання на заяву 120 патріотів України «Припинити злочинні дії організованого єврейства», яке названо «ганебним зверненням», з метою дотримання чинного законодавства України та формування у читачів Вашої газети об`єктивної точки зору, вимагаємо в найближчому номері Вашого часопису надрукувати текст вищезазначеної заяви (додається). Друк цього матеріалу може позбавити Вас бути відповідачем у судовому процесі.

У разі невиконання наших законних вимог, Академією та іншими юридичними і фізичними особами буде підготовлена позовна заява про захист честі, гідності і ділової репутації.

Голові наглядової ради і Голові ради засновників пропонуємо уважніше наглядати за редакційною політикою газети, щоб вона не перетворилася на бойовий листок «войовничого сіонізму» на кшталт газетних листків В.Рабиновича, колишнього кримінального злочинця і психопата.

Для об`єктивного обчислення сум моральних збитків Вам необхідно повідомити на нашу адресу фактичний наклад газети №27 за   28 липня 2005 року.

Додаток на  ______ аркушах.

 

Керуючий справами –
секретар Президії                                                                 В.Г.Короткін

Поділитися посиланням: