Про Академію

Меню

Гостем Дискусійного клубу МАУП став Народний депутат України Олег Зарубінський

02 Грудня 2011 10:11

Нещодавно до Дискусійного клубу Міжрегіональної Академії управління персоналом завітав Народний депутат України, голова Комітету з питань прав людини, національних меншин та міжнаціональних відносин, професор Олег Олександрович Зарубінський.

Ректор Академії Анатолій Подоляка привітав усіх присутніх у залі та представив гостя: «Ми активно продовжуємо наші зустрічі з відомими людьми, політиками, державними діячами нашої країни. Наш гість - вчений, кандидат історичних наук, професор, тому я переконаний, що наше спілкування буде цікавим та плідним для кожного у цьому залі».

У цікавій розмові зі студентством депутат розказав про свою роботу як Голови в Комітеті з питань прав людини, національних меншин та міжнаціональних відносин, про ту частину законодавства, над якою Олег Олександрович особисто працював і є автором кількох десятків законопроектів: «Я є основним співавтором закону «Про міжнародні договори України», яким на даний час користується українська зовнішня міжнародна політика. Фактично, всі міжнародні угоди та договори є багатосторонніми та регламентуються за цим законом України». Гість розказав ще про деякі закони, над розробкою яких триває активна робота та точаться дискусії: «Лише час та історія, а не сучасність, покаже результат діяльності та здобутки тої чи іншої людини або цілого покоління».

Олег Олександрович окреслив ряд проблем, які Комітет з питань прав людини, національних меншин та міжнаціональних відносин намагається вирішуват и кожного дня. До цього переліку увійшли такі проблеми, як: міграція, проблеми, пов’язані з демографічними процесами та міжнаціональними відносинами в Україні: «На сьогоднішній день Україна – є країною транзитером, тобто через нашу державу неофіційно мігрують мільйони мешканців інших країн, аби потрапити до країн Європейського Союзу. Здебільшого це вихідці з Південної Азії, і це є проблемою, яка має регулюватися законодавством». Гість розказав про роботу, яка була зроблена для поліпшенням цього становища, а саме, про прийняття нових редакцій законів: «Про біженців», «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» та «Про протидію торгівлі людьми». «На даний момент  Комітет з питань прав людини, національних меншин та міжнаціональних відносин працює ще над однією серйозною проблемою – прав людини, - зауважив депутат, - ця проблема постає не лише в нашій країні, але і в європейських, більш розвинених державах».

 

Після виступу гість запропонував студентам поставити запитання, які їх хвилюють. Це викликало велику активність присутніх, у плідному діалозі зі студентством, Олег Олександрович висловив свої думки з приводу студентських запитань.

Наприкінці  зустрічі ректор МАУП Анатолій Подоляка, на згадку про цікаву розмову зі студентством Академії, вручив гостеві книги видавництва МАУП.

Поділитися посиланням: