Про Академію

Меню

Хмельницькому інституту МАУП 20 років!

08 Червня 2016 13:59

Нещодавно Хмельницький інститут ім. Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України МАУП відзначив своє 20-річчя. Упродовж 20-ти років зусиллями колективу Інститут розвивався, формувались його традиції, духовність та  національно-патріотичні принципи. Враховуючи вагомий внесок навчального закладу та його колективу в розвиток освіти та виховання було здійснено ювілейні заходи. 

У святкових урочистостях взяли участь духовенство, представники влади, депутати обласної та міської ради, випускники закладу, студентська молодь та їхні батьки. А також шанованими гостями були керівники вищих навчальних закладів, коледжів, директори шкіл, науково-педагогічні працівники, що стояли у джерел створення та становлення Хмельницького інституту імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України Міжрегіональної Академії управління персоналом.

З вітальним словом до присутніх звернувся Леонід Білий – директор Хмельницького інституту МАУП, кандидат педагогічних наук, доцент, відмінник освіти України. У своєму виступі він відзначив високі заслуги науково-педагогічного складу, який провадить педагогіку духовності, подякував студентській молоді за популяризацію закладу та всіх працівників за доброзичливе  ставлення один до одного та до своєї ділянки роботи.

«Дорогі викладачі, студенти, співробітники, випускники, гості! У 1989 році на освітній карті України з’явився новий навчальний заклад – Міжрегіональна Академія управління персоналом. І з перших років свого існування Академія викликала посилену зацікавленість молоді насамперед тому, що тут пропонувалися нові спеціальності, яких потребував тодішній ринок праці, враховувалися найсучасніші освітні досягнення, починала (чи не вперше в Україні) впроваджуватися багаторівнева система безперервної освіти. В 1996 році у місті Хмельницькому було відкрито консультаційний центр МАУП, який 1998 року вже виріс у навчальний заклад – філію МАУП та здійснив перший набір студентів на денну форму навчання. Сьогодні в Інституті підтримуються найпрогресивніші наукові концепції, зокрема в галузі національної історії. Нині ми святкуємо 20-річчя заснування нашого навчального закладу В ці урочисті дні сердечно вітаю Вас з двадцятиріччям! Від усієї душі зичу Вам доброго здоров’я, особистого щастя, оптимізму в думках, творчої наснаги та нових успіхів у діяльності!» зазначив Леонід Білий.

Від Міжрегіональної Академії управління персоналом (м. Київ) з привітаннями виступив проректор з наукової та виховної роботи, доктор політичних наук, професор Микола Головатий. Микола Федорович говорив про вагомість Хмельницького Інституту в структурі МАУП, відмітивши традиційність підходів до виховання християнських етичних норм, патріотизму, національної самосвідомості. Були вручені нагороди, грамоти, подяки.

Викладацький та студентський колектив Хмельницького інституту привітав і секретар міської ради Михайло Кривак:

«Інститут за 20 років пережив і злети, і падіння, але сьогодні це заклад, який є яскравою зіркою в сузір’ї вищих навчальних закладів нашого міста і одним з кращих недержавних ВНЗ держави. Від міської ради хочу передати вітання з побажаннями, щоб той поступ, ту наукову, просвітницьку та  духовну місію інститут МАУП виконував в нашому місті ще багато-багато років».

У ході святкувань була організована робота музею і бібліотеки, тематичних аудиторій в день ювілею. Також відбувся урочистий концерт художньої самодіяльності для гостей та працівників закладу. 

Хмельницькому інституту МАУП  лише двадцять, а в нього вже є прекрасне минуле і на нього чекає чудове майбутнє!

 

Поділитися посиланням: