Про Академію

Меню

Хочеш отримувати від 1000$? Стань сертифікованим системним адміністратором!

16 Грудня 2013 14:36

Останні досягнення всфері інформаційних технологій - хмарні обчислення, швидке поширення мультимедійного змісту і стрімке зростання використання мобільних пристроїв та додатків – призводять до революційних змін в освіті і до виникнення нових моделей викладання і навчання.

Тому, Міжрегіональна Академія управління персоналом не стоїть на місці, а впевнено йде на зустріч новим технологіям. Сьогодні ми можемо з впевненістю сказати, що вже маємо такі партнерські програми навчання, як Microsoft IT Academy та Cisco Networking Academy.

Що це нам дає?

В першу чергу, ми запроваджуємо таку спеціальність, як «Мережеві технології та системне адміністрування (інтегровано з програмами Microsoft та Ciscoз отриманням не лише диплому про вищу освіту державного зразка, а й відповідні міжнародні сертифікати, які підтверджують дійсно високий рівень підготовки спеціалістів і надають змогу конкурувати з багатьма іншими спеціалістами.

А по-друге,  інтерактивно навчальна середа Cisco NetSpace поєднує в собі кращі у своєму роді хмарні програми для викладання, навчання і спільної роботи, бо створена на основі новітніх моделей, тенденцій і передових методик у сфері освіти.

По-третє, ми маємо не тільки сертифікованих тренерів, які навчать, але ще й покажуть що і як робити, бо ми маємо справжню лабораторію Cisco та відповідну комп’ютерну техніку.

Тому, якщо ви бажаєте отримати гідну роботу, ласкаво просимо до нас на навчання!

Поділитися посиланням: