Про Академію

Меню

I Міждисциплінарна науково-практична конференція «Перспективи формування і розвитку Всеохоплюючої системи громадського здоров’я та біологічної безпеки України, як стратегічного пріоритету в досягненні цілей її сталого розвитку», присвяченій 30-річчю Незал

14 Липня 2021 17:51

14 липня 2021 року в Міжрегіональній Академії управління персоналом відбулася I Міждисциплінарна науково-практична конференція «Перспективи формування і розвитку Всеохоплюючої системи громадського здоров’я та біологічної безпеки України, як стратегічного пріоритету в досягненні цілей її сталого розвитку», присвяченій 30-річчю Незалежності України.

Конференція організована спільними зусиллями Національної академії  наук України, Національної академії медичних наук, Національної академії аграрних наук, Національної академії правових наук, Української академії наук, Національної науково-технологічної асоціації України і Українського фонду миру на базі Міжрегіональної Академії управління персоналом з залученням науковців із провідних університетів і профільних академічних інститутів.

Відкрили конференцію з вітальним словом проректор Академії, доктор фізико-математичних наук Храпатий Сергій Вікторович, директор інституту медичних та фармацевтичних наук ПрАТ «ВНЗ «МАУП», доктор медичних наук, професор, Заслужений лікар України, академік УАН Салюта Михайло Юхимович та засновник і керівник наукової школи «Управління здоров’ям людини», доктор медичних наук Апанасенко Геннадій Леонідович.

Після урочистого відкриття науково-практичної конференції, учасники перейшли до ранкового пленарного засідання, на якому з науковими доповідями виступили:

Координатор Національної мережі громадського здоров’я України, радник Національної наукової – технологічної асоціації України, академік Української академії наук Сенюк Юрій Володимирович, на тему «Всеохоплююча система громадського здоров’я та біологічної безпеки України як інноваційна основа Біоекономіки здоров’я».

Радник Президії НАН України, академік НАН і НААН України, Голова громадської організації «Рада Героїв України в АПК» Мельничук Дмитро Олексійович, на тему «Сталий розвиток природи, економіки і суспільства – стратегія діяльності ООН на XXI століття та роль вчених у її запровадженні в Україні».

Завідувач кафедри громадського здоров’я та фізичного виховання Національного університету «Острозька академія», заступник Голови правління ГО «Українська асоціація громадського здоров’я» доктор медичних наук Гущук Ігор Віталійович, на тему «Концептуальні та стратегічні підходи до розбудови нової системи охорони громадського здоров’я».

Віце-президент НААН України – директор ННЦ «Інститут аграрної економіки», доктор економічних наук, професор, академік НААН України Луценко Юрій Олексійович, на тему «Роль сільського господарства у забезпеченні здоров’я Нації та біобезпеки».

Голова Українського фонду миру, Народний депутат 3-го скликання Супрун Людмила Павлівна, на тему «Мир та безпека як необхідна умова здоров’я і сталого розвитку України».

На вечірньому пленарному засіданні з науковими доповідями виступили:

Директор інституту економіки та менеджменту Національного університету біоресурсів і природокористування, доктор економічних наук, професор Талавиря Микола Петрович, на тему «Біоекономіка та її вплив на здоров’я і розвиток громади».

Президент асоціації військових вчених – учасників бойових дій, директор інституту системного аналізу і прикладних регіональних проектів, кандидат технічних наук, доцент Іванько Олександр Олександрович, на тему «Вітчизняна стратегія системного формування самодостатнього середовища життя і діяльності в регіональній Україні».

Директор інституту структурних та інформаційних технологій, доктор технічних наук, професор Кучеров Олександр Павлович, на тему «Загально державна автоматизована система управління розвитку громадського здоров’я та біологічної безпеки України».

Голова ГС «Об’єднання народного контролю України» Яворський Володимир Миколайович, на тему «Здоров’я народу і народний контроль за біологічною безпекою життя і життєвого середовища».

Професор кафедри аналітичної і біоенергетичної хімії та якості НУБіП, доктор хімічних наук, професор Максін Віктор Іванович, на тему «Вода для життя і здоров’я: якість, доступність і перспективи водозабезпечення територіальних громад».

Аспірант НУБіП Сердюк Вікторія Анатоліївна, на тему «Якість води сільських населених пунктів Київської області».

Технічний координатор Міжфракційного депутатського об’єднання «Питна вода» у Верховній Раді Україна Гаража Олексій Анатолійович, на тему «Питна вода України» – Державна цільова програма 2022-2026 рр.

Народний депутат України Камельчук Юрій Олександрович, на тему «Громадське здоров’я та біологічна безпека, питна вода та раціональне природокористування як інноваційні виклики і пріоритети сталого інклюзивного розвитку України».

Доктор технічних наук, професор кафедри біомедичної інженерії Вінницького Національного технічного університету Павлов Сергій Володимирович, на тему «Розвиток біомедичних оптико-електронних технологій та біоінженерних засобів діагностики і терапії».

Аспірант ДУ «Інститут громадського здоров’я імені А. М. Марзєєва» Ніколаєва Яна Юріївна, на тему "Оцінка якості та біобезпеки оральних лікарських засобів".

Аспірант ДУ «Інститут громадського здоров’я імені А. М. Марзєєва» Березицька Дануся Михайлівна, на тему «Медичні відходи та біобезпека середовища життєдіяльності».

Кандидат медичних наук, асистент кафедри внутрішньої медицини №3 НМУ ім. О. О. Богомольця Сісецький Андрій Петрович, на тему «Стабільність в екстремальних умовах сьогодення».

Менеджер Агенції регіонального розвитку «Вектор» (м. Чернігів) Юхневич Микита Сергійович, на тему «Активна участь громад в реалізації державних стратегій розвитку фізичної культури і спорту».

Дизайнер, викладач – експериментатор (м. Ватутіне, Черкаська обл.) Симонік Анатолій Степанович,  на тему «Біоенергетичне, біоритмічне творення».

Відповідальний Секретар Національної мережі громадського здоров`я України, аспірант ЛНУ Дяченко Катерина Валеріївна, на тему «Екобіотехно-індустріальний парк громадського здоров’я і активного довголіття «Вижень», як інноваційний «хаб» транскордонної кооперації».

Поділитися посиланням: