Про Академію

Меню

Інформаційна онлайн-зустріч: «Аутизм – це не хвороба…»

03 Квітня 2024 11:35

2 квітня в рамках проведення Всесвітнього дня поширення інформації про аутизм керівником Психологічної служби Одеського інституту МАУП Оленою Миколаївною Бальбуза зі студентами спеціальності Психологія була проведена інформаційна онлайн-зустріч: «Аутизм – це не хвороба…».

Від 2008 року 2 квітня відзначається Всесвітній день поширення інформації про аутизм. У цей день люди по всьому світу надягають блакитне, щоб виразити підтримку особам з аутизмом - розладом нервової системи, який утруднює комунікацію. Рівень знань та сервісів для осіб з аутизмом в Україні є досить високим. Існують зразкові заклади, батьківські асоціації та громадські організації, які активно працюють, щоб забезпечити "особливим" дітям яскраве майбутнє.

Аутизм - це порушення розвитку, яке супроводжується труднощами у формуванні соціальних контактів із зовнішнім світом та іншими людьми, і включає в себе цілий комплекс психічних та поведінкових розладів.

Підчас зустрічі Олена Миколаївна розповіла загальну інформацію про "розлад аутичного спектру", міфи та факти про людей з РАС, розкрила проблему ранньої діагностики дітей з ознаками аутизму, основні напрями роботи практичного психолога з дітьми, шляхи взаємодії фахівців з батьками, які виховують дітей з РАС та методи альтернативної комунікації.

Студенти отримали корисні знання та мали змогу стати ще на один крок ближче до обраної професії.

Поділитися посиланням: