Про Академію

Меню

Інтерв’ю з переможницею у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у 2020/2021 роках за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування»

09 Червня 2021 12:18

Продовжуючи тему здобутків молодих вчених Академії, ми поспілкувалися з Цегельною Іриною, студенткою 3 курсу Навчально-наукового інституту Міжнародних відносин та соціальних наук, переможницею у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у 2020/2021 роках за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

Як Ви зрозуміли, що хочете бути науковцем?

В процесі навчання я зустрілась з цікавими темами, які захотілось вивчити та дослідити більш детально.

Над якими науковими дослідженнями ви працюєте?

На сьогоднішній день в публічному управлінні є досить багато різних захоплюючих тем для дослідження. Особисто мене цікавить реформа Децентралізації в Україні, адже ця тема є досить актуальною.

Які якості мають бути притаманні успішному молодому науковцю сьогодні?

Я вважаю, що науковець повинен бути цілеспрямованим та впевненим в собі. Мати пристрасне бажання та зацікавленість в своїй роботі.

Можете, поділитися своїми планами на майбутнє як науковця?

В майбутньому я продовжуватиму розвивати себе та свою наукову діяльність в сфері державного управління. Хочу досягнути успіху в своїй роботі та зайняти керуючу посаду в органах державної влади.

Як МАУП посприяв розвитку Вашого потенціалу?

Я рада, що навчаюсь на кафедрі «Публічного управління та адміністрування». Викладачі тут люблять свій предмет. Семінари та лекції проходять на високому рівні, можна не боятися висловлювати свою думку та позицію, нас завжди підтримають і зрозуміють.

Що б Ви побажали своїм колегам молодим вченим.

Бажаю перш за все творчого натхнення та нових досягнень. Вчитись та розвивати свої наукові здібності. Впевнено йти до поставлених цілей.

Поділитися посиланням: