IT-форум в стінах ІКІТ

25 Грудня 2014 09:53

В Інституті комп’ютерно-інформаційних технологій МАУП традиційно стартував ІТ-форум для майбутніх абітурієнтів. Мета цього заходу – познайомити учнів 11-х класів з найактуальнішими спеціальностями у сфері інформаційних технологій, продемонструвати практичні навички та знання, які вони отримають під час навчання в ІКІТ, взяти участь у Вікторині, отримати сертифікати зі знижкою на навчання.

18 грудня на ІТ-форум до Інституту комп’ютерно-інформаційних технологій завітали учні 11-х класів СЗШ №152 Деснянського району у супроводі класного керівника Булигіної Ніни Михайлівни. Захід традиційно розпочався зі знайомства з актуальними професіями ІТ-ринку та як здійснюється підготовка фахівців-практиків у стінах Інституту. У програмі Форуму школярі прослухали майстер-класи з Photoshop та "Hardware".

 

Майстер-клас з Photoshop під назвою «Оригінальне фото за пару кліків» провела геймдизайнер компанії «ERS Game Studios» Алла Довгалюк. Вона продемонструвала хлопцям та дівчатам як з легкістю можна підкорегувати своє фото для розміщення у соціальних мережах резюме та професійного портфоліо.

 

Майстер-клас "Hardware"(Збери свій комп’ютер сам!) провів системний адміністратор ІКІТ Григорій Суський, і розповів на що варто звернути увагу під час моделювання ПК.

 

Також учасники Форумуотримали можливість спробувати свої сили у Вікторині та отримати заохочувальні призи. Наприкінці заходу всі учні 11-го класу СЗШ №152 отримали сертифікати на знижку на навчання як учасники ІТ-форуму.

Інститут комп’ютерно-інформаційних технологій МАУП й надалі проводитиме подібні освітні заходи для абітурієнтів.

 

Ксенія Купчик 

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: