Про Академію

Меню

«Керівник держави повинен бути реалістом і жорстким прагматиком» - підкреслив народний депутат України Михайло Чечетов під час засідання

29 Вересня 2009 10:29

Яким буде майбутнє нашої країни? Що станеться з економікою України і чи покращать ситуацію майбутні президентські вибори? Всі ці питання хвилюють сьогодні суспільство і найбільше – молодь і прогресивне студентство, адже від того, як розвиватиметься наша держава залежить їхнє майбутнє. А отже всі ці питання жваво обговорюють маупівські студенти разом з політиками, дипломатами, економістами, які приходять до МАУП поділитися з молоддю своїми думками і досвідом.

Нещодавно гостем Дискусійного клубу Міжрегіональної Академії управління персоналом став представник Партії регіонів, народний депутат України Михайло Чечетов. Перш ніж стати політиком, Михайло Васильович отримав спеціальність «гірничий інженер-економіст», працював на шахті у Єнакієво, а згодом викладав у Харківському інженерно-економічному інституті і був деканом економічного факультету. Тож студентська аудиторія знайома йому дуже добре.

Як досвідчений економіст, який обіймав посади заступника міністра економіки України, а потім першого заступника Голови Фонду держмайна України, гість обрав наступну тему зустрічі: «Сучасна політика та економіка України». Зокрема, щодо проблем подолання наслідків світової економічної кризи в Україні гість зазначив, що більшість країн застосувала запобіжні засоби проти кризи, однак в Україні цього не сталося. Серед головних засобів Михайло Чечетов назвав чотири:

-     підтримка реального сектора економіки;

-     стимулювання розвитку внутрішнього ринку;

-     зниження податкового тиску на бізнес, на промисловість;

-     соціальний захист людей, боротьба за кожне робоче місце.

Серед необхідних складових перемоги над кризою Михайло Чечетов назвав і, так би мовити, суспільні складові, яких, на жаль, також очевидно не спостерігається сьогодні в суспільстві України – це єдність влади, єдність народу та віра людей у владу в державі.

Безперечно, в ході засідання Дискусійного клубу обговорювалися і майбутні президентські вибори. Гість наголосив на тому, що обирати президента потрібно через призму завдань, які сьогодні стоять перед державою. Тобто кожен виборець має відповісти для себе на запитання: чи здатен певний кандидат розв’язати певні проблеми, навести лад у державі. Одним з аспектів виступу стали торгівельно-економічні стосунки з сусідніми державами. Михайло Васильович підкреслив, що «енергетична безпека країни напряму залежить від стосунків з Росією і на це слід зважати». Однак, народний депутат впевнений, що розумної альтернативи євроінтеграції сьогодні не існує і це перспектива України.

Відповівши на запитання студентства, Михайло Чечетов побажав молоді успішної кар’єри, для якої, на його думку, необхідні: глибокі професійні знання, досконале вміння користуватися комп’ютером і досконале володіння як мінімум трьома мовами – українською, російською та англійською. На завершення зустрічі гість підкреслив, що досягнення і перемоги цінні лише тоді, коли людина досягла їх самостійно, лише своєю працею, своїми зусиллями і своїм розумом і талантом, саме таких досягнень побажав Михайло Чечетов студентству.

Поділитися посиланням: