Книжкова подія року

08 Червня 2007 11:00

 Справжньою книжковою подією року стало повторне видання книги «Видатні постаті України», що недавно вийшла друком у видавництві Міжрегіональної Академії управління персоналом.

Перше видання «Видатних постатей…», що зусиллями науково-мистецького колективу МАУП побачило світ в 2004 році, одразу ж здобуло популярність серед читачів, і засвідчило неабиякий інтерес українського суспільства до вітчизняної історії та культури. Саме тому український читач вдруге знайомиться з «Видатними постатями України», - виданням виправленим та доповненим.

 У новому біографічному довіднику висвітлюються життя і творчість понад 400 видатних осіб, які своїми науковими, політичними та громадськими здобутками піднесли престиж України, своїми діяннями в «український період» життя і діяльності сприяли науковому, соціальному та політичному розвитку нашої держави. Серед них, як відомі широкому загалу імена видатних українців, так і ті, котрих за «іронією долі» було передано забуттю або ж вписано в чужі підручники історії, і чия національна приналежність всіляко приховувалась. Тож читачі отримали чудову нагоду ще раз познайомитись з уже відомими іменами української історії.

В роботі над книгою взяли участь провідні вітчизняні науковці, зокрема, Г. Щокін, М. Головатий, В. Гайченко, Б. Олійник, М. Сенченко, Т. Чухліб, Д. Мартишин.

Видання прислужиться науковцям, викладачам, студентам і широкому загалу читачів.

 

Поділитися посиланням: