Про Академію

Меню

Колектив Міжрегіональної Академії управління персоналом вітає з ювілеєм Засновника та Голову Наглядової ради МАУП Щокіна Георгія Васильовича!

27 Травня 2019 13:37

Шановний Георгію Васильовичу!

 

Прийміть наші найщиріші вітання з нагоди ювілею!

Ваш високий професіоналізм, лідерство, досвід, творча ініціатива та енергія заклали міцну основу для розвитку сучасних галузей науки і освіти в Україні!

Ви користуєтесь заслуженим авторитетом і повагою у всій країні, а Ваш вклад в розвиток науки та освіти отримав високу оцінку з боку держави. Ви  є засновником Міжрегіональної Академії управління персоналом, яка у 2019 році відсвяткувала свій 30-річний ювілей. 30 років - значний відрізок часу і поважний вік. За цей період МАУП став потужним навчальним та науковим закладом, лідером у сфері недержавної освіти в Україні, який впевнено розвиває міжнародне співробітництво і примножує позитивний імідж України у світі! За роки свого існування МАУП підготував близько 300000 висококваліфікованих фахівців, які успішно працюють на багатьох посадах у найрізноманітніших сферах життєдіяльності, як в Україні, так і далеко за її межами.

З нагоди цієї радісної події висловлюємо щиру вдячність за Вашу сумлінну і самовіддану працю, мудрість, компетентність та відповідальність, активну громадянську позицію у розбудові науки та освіти в Україні!

Вітаємо із ювілеєм і бажаємо міцного здоров’я, оптимізму, натхнення, здійснення заповітних бажань та довгих років життя!

Нехай у Вашій оселі завжди будуть мир, достаток і любов!

Поділитися посиланням: