Про Академію

Меню

Команда Міжнародного підготовчого інституту – чемпіон МАУП з футболу!

07 Жовтня 2015 11:38

Цього тижня в Міжрегіональній Академії управління персоналом пройшов осінній Чемпіонат МАУП з футболу. У турнірі взяли участь команди усіх інститутів, технікуму та коледжу Академії.

Запеклі футбольні поєдинки тривали протягом двох днів, а найбільш хвилюючими стали півфінальні та фінальні зустрічі. У півфіналі  за звання чемпіонів Академії змагалися:

  • команда Інституту комп’ютерно-інформаційних технологій та команда Інституту права ім. князя Володимира Великого – рахунок 0:7;
  • команда Економіко-правового технікуму при МАУП та команда-дебютант Чемпіонату Міжнародного підготовчого інституту ім. Великого князя Святослава Хороброго – рахунок 0:2.

У фіналі між собою зійшлися команди  Міжнародного підготовчого інституту та Інституту права. Впродовж  Чемпіонату обидва колективи грали на високому рівні, тому було зрозуміло, що варто очікувати на  видовищний футбол. Так і вийшло. У перші хвилини матчу спортсмени грали більш-менш спокійно та обережно, потрохи набираючи темп. Після не тривалого притирання один до одного, ініціативу на себе взяли «міжнародники». Вони поступово пресингували суперника, змушуючи «правовиків» закритись на своїй половині поля та захищати ворота. Рахунок відкрила команда Міжнародного підготовчого інституту. Після чого посипались небезпечні удари по воротам суперників, але успішно влучити в ціль ніяк не вдавалось. Тож, за результатами Чемпіонату місця розподілилися таким чином:

III місце посіла команда Економіко-правового технікуму при МАУП;

II місце у команди Інституту права ім. князя Володимира Великого;

I місце і Кубок чемпіонів здобула команда Міжнародного підготовчого інституту ім. Великого князя Святослава Хороброго.

Вітаємо дебютантів – так тримати!

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: