Команда Міжрегіональної Академії управління персоналом взяла участь в універсіаді з шахів серед закладів вищої освіти міста Києва
12 та 13 квітня 2023 року команда Міжрегіональної Академії управління персоналом взяла участь в універсіаді з шахів серед закладів вищої освіти міста Києва, які відбулися на базі Київського національного університету імені Тараса Григоровича Шевченка.
Загалом у турнірі взяли участь 13 команд різних ЗВО. За результатами спортивної боротьби до п’ятірки найкращих увійшли:
На І місці – команда Київського національного університету імені Т.Г. Шевченка;
На ІІ місці – Національного технічного університету “КПІ імені Ігоря Сікорського”;
На ІІІ місці – команда Державного університету телекомунікацій;
На IV місці – команда Київського національного університету будівництва та архітектури
На V місці - команда Міжрегіональної Академії управління персоналом у складі: Щокіна Аскольда, Щокіна Всеволода, Плотника В’ячеслава, Мороза Юрія, Хруль Олени та Казанської Анастасії
Під час урочистої частини нагородження переможців та закриття турніру в рамках універсіади, за дорученням Президента Академії Ростислава Щокіна та народного депутата України, Олімпійського чемпіона Жана Беленюка, Щокін Всеволод та Щокін Аскольд вручили книги-подарунки від Академії для членів суддівської колегії та організаторів.
Вітаємо усіх переможців та учасників!
Особливі вітання з гідним результатом адресуємо команді МАУП, бажаємо надалі зберігати холодний розум та гаряче серце, на шляху до нових висот!