Про Академію

Меню

Команда НУФВСУ-МАУП обіграла володаря Суперкубку міста Києва з футболу

16 Жовтня 2014 12:28

14 жовтня відбувся матч 4 туру XVI Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських команд між збірними НУХТ та НУФВСУ-МАУП.

Зустріч стала не легкою для обох команд. Важко сказати, чому футболісти грали без особливого азарту, але перший тайм закінчився сухим рахунком - 0:0. Ні одна з команд не хотіла поступатися, тому шансів забити в грі було небагато. Здебільшого матч проходив у центрі поля.

По-справжньому небезпечним став момент на 48 хвилині матчу, коли Артем Кучинський (НУХТ) після виходу сам на сам пробив у поперечку воріт!  Але таку несправедливість вже через десять хвилин виправив Андрій Потапов, який виграв боротьбу у захисника НУФВСУ-МАУП та після навісу з флангу відправив м'яч у сітку воріт!

Але "Харчовики" не довго раділи своїй перевазі у рахунку. Вже на 67 та 75 хвилинах матчу два потужних удари за меж штрафної від Назара Сайко та Олександра Гриба стали неможливим випробуванням для голкіпера НУХТ. Швидко відігравшись і забивши другий гол, спільна команда НУФВСУ-МАУП просто заволоділа контролем м'ячу та не дозволила підопічними Тараса Шпички відігратися у матчі.

Як результат, НУФВСУ-МАУП обігрує  володаря Суперкубку міста Києва  з рахунком 2:1.