Про Академію

Меню

Кращий боксер світу у кращому навчальному закладі

15 Травня 2008 10:45

Міжрегіональна Академія управління персоналом – один із небагатьох вітчизняних вищих навчальних закладів, що мають міжнародне визнання. Понад 50 тисяч студентів з понад 25 країн світу, які мріють стати спеціалістами в галузі управління, здобувають вищу освіту саме тут. Справедливо МАУП носить звання найбільшого та кращого серед українських вузів недержавної форми власності.

Підготовка фахівців, переконані у Міжрегіональній Академії управління персоналом, має базуватися на засадах всебічного розвитку особистості.

Виховати не просто спеціаліста, озброєного сучасними знаннями, а й духовну, гармонійно розвинену людину та справжнього патріота – таким бачать в Академії своє завдання. Адже тільки така особистість – інтелектуально, духовно, фізично розвинена, високоморальна, сповнена любові до своєї країни та народу та поваги до інших культур, може стати достойним громадянином, здатним нести високі ідеали в життя. В МАУП наголошують: ми готуємо майбутню українську еліту. І на досягнення цієї високої мети в закладі працює все: від охайної, чистої території з чудовими корпусами, просторими та оснащеними за останнім словом техніки аудиторіями до високопрофесійних, кваліфікованих викладачів.

Не дарма Міжрегіональна Академія управління персоналом утримує лідерські позиції на вітчизняному ринку освіти. Тут успішно впроваджують прогресивні світові методики навчання студентів та водночас дбають про збереження і розвиток національних традицій. Навчальний процес в МАУП організовується як на основі традиційних лекцій і семінарських занять, так і у формі бесід, дискусій, круглих столів, консультацій. Однією з таких неформальних форм навчання та виховання, які пропонує своїм студентам МАУП, є зустріч з відомими людьми. Це – можливість безпосередньо поспілкуватися із видатними політиками, відомими громадськими діячами, науковцями, спортсменами, представниками культури і мистецтва, практиками у сфері політики, економіки, права, психології, менеджменту та управління, які діляться із молодими людьми секретами професійного успіху та передають їм свій досвід.

Невипадковим став візит до МАУП відомого українського спортсмена, чемпіона світу з професійного боксу Володимира Кличка. Адже в Академії віддавна приділяють велику увагу розвиткові фізкультури і спорту. Тут працюють численні секції, де мають можливість займатися різними видами спорту студенти закладу. Чимало з них досягли неабияких успіхів на цій ниві. Так, студенти МАУП є переможцями чемпіонатів різних рівнів із вільної боротьби, рукопашного бою, футболу, баскетболу, аеробіки. Пишається Міжрегіональна Академія управління персоналом і своїми олімпійськими чемпіонами та призерами олімпійських ігор – нинішніми студентами, або ж уже випускниками. А це, зокрема, Ельбрус Тедєєв, Ірина Мерлені, Ігор Разорьонов, Наталя Скакун. Тож зустріч із такою непересічною особистістю як Володимир Кличко не могла не зацікавити студентів.

«Я б наголосив на тому, - говорить ректор МАУП, професор Микола Головатий, – що у Міжрегіональній Академії управління персоналом навчаються найкращі студенти, найкращі діти. Адже ми маємо серед студентської молоді тих, хто нині є без перебільшення гордістю України – чемпіони світу, олімпійські чемпіони та призери олімпійських ігор. Ці люди – приклад для інших наших студентів. І спорт – не єдина сфера діяльності, де вони себе успішно реалізують. Наші спортсмени доводять, що вони можуть бути чудовими політиками, економістами, юристами. Володимир Кличко та його брат Віталій не є нашими випускниками, проте завжди бажані гості у Міжрегіональній Академії управління персоналом. Адже це гордість України – люди, які нині примножують її славу. Я їм низько вклоняюся».

Під час зустрічі із студентами МАУП Володимир Кличко говорив, звичайно, про спорт: ця царина, на його думку, має стати однією з пріоритетних в Україні, адже наша держава довела світові, що вона здатна виховувати спортивні таланти та здобувати великі перемоги на спортивній ниві. Володимир Кличко висловив своє незадоволення станом справ у цій сфері, зокрема, у Києві. «Як киянина, мене непокоїть те, що у столиці питанням розвитку спорту фактично не приділяється уваги. Нам необхідно створити розгалужену мережу спортивних клубів, аби молоді люди мали усі можливості для того, аби вести здоровий спосіб життя». Такі негативні явища як наркоманія, алкоголізм, тютюнопаління стали звичним явищем серед молоді саме через недостатню практичну популяризацію спорту, фізкультури та пропаганди здорового способу життя, чим брати Клички неодмінно займуться найближчим часом. І починати, на переконання Володимира, слід з Києва, який, як столиця, є візитною карткою країни. Не обійшлося і без політики: Володимир висловив цілковиту підтримку та впевненість у професіоналізмі (не тільки спортивному, але й у політиці та бізнесі) свого брата Віталія (кандидата на посаду мера Києва), який у разі перемоги на виборах мера столиці, зміг би вирішити всі ті проблеми, що накопичилися за нинішнього мера Леоніда Черновецького. Для цього у Віталія Кличко є професійна команда з вітчизняних та зарубіжних (зокрема, колишній мер Нью-Йорка Рудольф Джуліані) фахівців.

Поділився Володимир Кличко і секретом свого успіху. «В житті необхідно позитивно думати. Ментальна сила надзвичайно важливий фактор. І від того, з яким настроєм ти підходиш до вирішення тієї чи іншої справи, залежить її успіх. Я нині є успішна людина, і хочу, аби мій успіх поширювався на інших, і аби люди отримували задоволення від роботи».

Володимир Кличко висловив упевненість, що студенти МАУП неодмінно будуть успішними – вирізнятимуться високим професіоналізмом та високо цінуватимуться у будь-якій сфері діяльності.