Про Академію

Меню

Центр дистанційного навчання МАУП розпочинає новий набір на курс: «Методи емоційно-образної терапії: вплив і саморегуляція»

24 Жовтня 2021 22:26

Курс присвячений практичному навчанню методам емоційно-образної терапії.

До цих методів належать робота з внутрішньою дитиною і внутрішнім батьком, візуалізація симптому, контрозпорядження, прямий та парадоксальний дозвіл, робота з образою, страхом, провиною та ресурсування. У курс введено дві техніки, що не входять в ЕОТ, але необхідні для навчального процесу - мнемотехніка і техніка наведення трансу, а також метод формулювання запиту на терапію.

Автор методу-кандидат психологічних наук, професор інституту психоаналізу,  член Професійної психотерапевтичної ліги Микола Дмитрович Лінде. Він очолює психологічний центр, в якому навчають викладачів і психологів роботі з дуже широким колом проблем методом ЕОТ.

Головна відмінність даного методу  від інших напрямків психотерапії в тому, що він не тільки дозволяє усвідомлювати проблему, але й активно впливає на емоційний стан людини і змінює його на краще за допомогою спеціальних медитативних технік та вправ.

Всі методи можна застосовувати в практиці дистанційного консультування, оскільки вони являють собою закінчений цикл навчання емоційно-образної терапії, а отже достатні для трансформації психосоматичних симптомів за конкретним запитом.

Курс передбачає навчання не тільки ефективної комунікації, а й саморегуляції негативних емоційних станів і психосоматичних порушень.

Для кого: для студентів-психологів, для початківців психологів, які шукають ефективний інструмент для старту психологічної практики, практикуючих психологів-консультантів, а також для захоплених психологією користувачів, які хочуть бути в курсі найважливіших трендів галузі.

Структура курсу:

1. Техніка наведення трансу (безпечний та швидкий вхід в зону вільної уяви, власних образів та почуттів).

2. Ідентифікація з внутрішньою дитиною (пошук відокремленої внутрішньої дитини та перетворення сценарію поведінки клієнта).

3. Трансформація симптому в образ (вміння швидкого відособлення симптому у клієнта, перетворення його на мову образів і позитивна трансформація)

4. Прямий та парадоксальний дозвіл (обрання аналітично обґрунтованої форми дозволу, що найшвидше розв’яже емоційну проблему).

5. Контрозпорядження (робота з закоренілими переконаннями, створення формули впливу на образи, що потребують особливої уваги і відповідного діалогу з ними).

6. Енергетизація слабкої частини (енергетизація в ЕОТ є обв’язковими підходом та підтримкою тієї частини особистості, що страждає внаслідок травми, а також оволодіння засобами впливу в зоні вільної уяви).

Що ви отримаєте:

  • 5 тижнів занурення.
  • 16 групових занять.
  • Підключення до дистанційної платформи (Moodle) . Всі матеріали доступні у будь-який час!
  • Постійну підтримку тренера.
  • Супервізійні семінари.
  • Практику трансформації психосоматичних симптомів за конкретним запитом методами ЕОТ.
  • Саморегуляцію негативних емоційних станів та психосоматичних порушень.
  • Саморегуляцію психосоматичних порушень.
  • Ефективну комунікацію з іншими учасниками проекту - розширення кола партнерів.
  • Нові підходи для дистанційного консультування клієнтів.

Наш тренер: психолог Шеховцов Василь Семенович. Досвід практичної роботи понад 25 років. За плечима у нього декілька сотень годин консультаційної роботи з багатьма запитами і різноманітними методами - когнітивними, психодинамічними, клієнто-центрованими тощо.

 

Дата проведення: старт 08.11.2021

Тривалість курсу: 10 блоків занять, 60 академічних годин, 2 кредита ЄКТС

Період навчання: 5 тижнів

Вартість: 5000 грн. Для студентів Академії - 4500 грн.

Форма проведення: online

Наші контакти:

e-mail: kurseot@gmail.com

Тел.   +380671478484 (Дарина, адміністратор ЦДН)

 

Реквізити для оплати:

ПрАТ "ВНЗ "МАУП"
03039, м. Київ, вул. Фрометівська, 2

АТ «ТАСкомбанк»
Код ЄДРПОУ 00127522

IBAN  UA443395000000026008040388001

Призначення платежу: за дистанційні курси ПІБ (повністю)

 

За результатами проходження курсу ви отримаєте сертифікат

Міжрегіональної Академії Управління Персоналом (МАУП)

Google форма(опитування): https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf1o1yYH3OwJ4COvN09dxHKq2v03dh6OojsP5iNF7hhQaqCxQ/viewform?usp=sf_link

Поділитися посиланням: