Лицар МАУП 2007

20 Квітня 2007 16:38

 У ролі ведучих Максим Кухар та Евеліна Грищенко, як завжди, впевнені, винахідливі та кмітливі. В перервах між конкурсами — хореографічні твори, зокрема витончена румба у виконанні Олександра Цвіткова і Анни Андрієнко. Не залишилися осторонь і юні співачки — Тарана Мамедова, Стелла Гусейнова, Марина Гарбуз...

Хлопці змагалися за звання лицаря МАУП у шести конкурсах.

Перший з них — «Мій ідеал», де необхідно було створити певний літературний, історичний чи придуманий самим учасником образ, а також дати коротке пояснення, коментар щодо власного вибору. Обов’язкове музичне оформлення виступу. Хлопці перепробували, здається, все: починаючи від героя Давньогрецької міфології Тесея (Олександр Мазур, Харківський інститут МАУП) і закінчуючи Бредом Пітом (Артем Щербаківський, Інститут права). Данило Танцюра, студент Одеського інституту МАУП, вибрав образ Кості-моряка як неповторного героя, готового з усмішкою на обличчі вирішити будь-яку проблему, Олександр Цимбалюк (ЕПТ при МАУП) продемонстрував разом зі своєю «Пронею Прокопівною» чудову акторську майстерність, просто неперевершено перевтілившись в Свирида Голохвастова. Не обминула багата уява хлопців і таких персонажів як Д’Артаньян (Андрій Кравченко, Інститут Кібернетики), Остап Бендер (Сергій Голубенко, Інститут міжнародної економіки і фінансів), Данило Галицький (Андрій Козій, Львівський інститут МАУП)…

Другий конкурс — спортивний. Пройшов він під назвою «А вам слабо?». Хлопці виходили в спортивних та тренувальних костюмах, демонстрували свої вміння у фехтуванні, більярді, айкідо, боксі, баскетболі. А найяскравішим став виступ Артема Щербаківського з Інституту права. Він вийшов на сцену в формі борця сумо (досить кумедний вигляд для худорлявого хлопця, адже справжні сумоїсти зазвичай огрядні). Коли Артем зі знанням справи почав розминку і став у стійку, зал просто вибухнув від сміху.

Однак родзинкою конкурсу лицарів стало третє випробування з інтригуючою назвою: «Розумний, — аж страшно!». Тут конкурсанти виявляли свою комунікабельність, галантність, винахідливість та дотепність. Завдання для лицарів – освідчитися в коханні та запропонувати руку і серце дівчині у присутності її батьків, які, за сценарієм, звісно ж були не в захваті від «залицяльника». Роль «коханої» неперевершено зіграла Оксана Сологуб. Та головним сюрпризом стали її «батьки», зокрема, «мама», яку зіграла проректор з виховної роботи МАУП Людмила Біжик. Прекрасна акторська гра та імпровізація, - і сміх в залі не вщухав хвилин п’ятнадцять…

В четвертому конкурсі «В полоні муз» учасники демонстрували інші акторські таланти та здібності. Артем Щербаківський показав пантоміму, Олександр Мазур прочитав авторський вірш, Андрій Кравченко співав, акомпануючи собі на гітарі. Інші учасники конкурсу віддали перевагу хореографічним творам в супроводі представниць прекрасної статі. Так, музику, хореографію та гімнастику поєднала на сцені команда Артура Янгаличева, що викликало досить бурхливу реакцію глядачів. Оригінальним став Мирослав Цибулюк, який декламував гуморески Павла Глазового.

Після традиційних конкурсів - «Дефіле у парадному костюмі» та фото - журі підбило підсумки. Переможцем став Андрій Кравченко з Інституту кібернетики МАУП. Можна з упевненістю сказати, що цього року конкурс «Лицар МАУП» був організований не менш вдало, ніж раніше, тож лицарі поверталися додому з подарунками й адреналіном, без якого не обходиться жодне змагання, а глядачі — з величезною порцією хорошого настрою.

Володимир Патола

Поділитися посиланням: