Про Академію

Меню

Літературний мега-марафон „Віршень” в гостях у МАУП

26 Березня 2012 10:29

21 березня святкують Всесвітній День поезії, коли увага громадськості прикута до перлин людської поетичної творчості. перший в українській історії Літературний мега-марафон «Віршень» триватиме з 1 березня до 7 квітня 2012 року, поетичні зустрічі відбуваються у Києві та в інших містах України. Міжрегіональна Академія управління персоналом долучилася до цього свята поезії та влаштувала зустріч молодих, відомих та талановитих українських поетів з творчою молоддю МАУП, а саме зі студентами Економіко-правового технікуму.

 

Заступник директора з виховної роботи ЕПТ при МАУПСвітлана Прокопенко розпочала зустріч вступним словом: «Ми знову вітаємо у своїх стінах молоду інтелектуальну еліту України. Сьогодні у нас в гостях ті люди, які вкладають перші яскраві камінчики у перлини власної творчості та у корону української літератури. Їхні імена не настільки відомі нам сьогодні, але це ті прізвища, які будуть знати ваші діти, - звернулась до студентів Світлана Іванівна. - Це яскраві літературні постаті, які поповнили ряди інтелектуальної когорти нашої держави».  

У гості до Міжнародного бібліотечно-інформаційного центру ім. Ярослава Мудрого завітали чарівники слова, які своєю багатогранною поезією дивували студентів. Серед літераторів, що прийшли до МАУП: український письменник, член Національної спілки журналістів України та Національної спілки письменників України, завжди бажаний гість у стінах Академії Сергій Пантюк, поет та журналіст Дмитро Лазуткін,  поет Олег Косарєв,  харизматична авторка, учасниця багатьох літературних проектів та читань, фестивалів та перформенсів Ірина Шувалова та молода поетеса, член Національної Спілки письменників України Анна Малігон.

Гості зачитали рядки зі своїх віршів, продемонстрували їхні поетичні збірочки та поспілкувалися з молоддю.

Після виступів майстрів до слова запросили початківців у поетичному світі  – студентів МАУП. Свої вірші зачитала Катерина Власова з Інституту права та Ірина Бортна з Інституту соціальних наук та самоврядування. На розсуд усіх присутніх молоді дарування вручили  свої поетичні творіння, відчиняючи дверцята у душі присутніх, шляхом сплетіння слів серця.

На згадку про цікаву зустріч Світлана Прокопенко вручила усім гостям книги  видавництва  Міжрегіональної Академії управління персоналом.

Бажаємо ще більшого натхнення на творчість усім молодим майстрам та початківцям у розвитку свого поетичного таланту.