Про Академію

Меню

Нова зручна форма вищої освіти для представників українського бізнесу

04 Квітня 2022 15:39

Час рішучих дій та доленосних рішень. Можете воювати – воюйте, можете працювати – працюйте. Бо сильна економіка – одна з найважливіших складових перемоги!

Міжрегіональна Академія управління персоналом пропонує всім представникам бізнесу, хто бажає продовжувати активно працювати і піднімати економіку країни, нову освітню послугу: денну вищу освіту з елементами дистанційної.

 

Дві екзаменаційно-залікові сесії на рік безпосередньо в аудиторіях Академії – по два тижні, та онлайн (дистанційні) заняття по два дні на тиждень в міжсесійний період.

Впровадження аналогічного досвіду провідних європейських університетів в рамках національних освітніх стандартів у сфері вищої освіти дозволить вашим працівникам здобути денну (стаціонарну) вищу освіту, не покидаючи своєї роботи.

Денно-дистанційна вища освіта, відповідно до статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» та статті 17 Закону України «Про військовий обов'язок та військову службу», дає студентам право на отримання відстрочки від призову на строкову військову службу та від призову на військову службу під час мобілізації.

Міжрегіональна Академія управління персоналом має досвід надання освітніх послуг у дистанційному режимі вже більше 25 років. Сучасні інформаційно-комунікаційні технології, досвідченні викладачі Академії і можливість відвідувати аудиторії, лабораторії, майстерні та комп’ютерні класи створять для ваших працівників можливості для отримання якісної вищої освіти в максимально інтенсивному режимі без відриву від основної роботи.

У випадку вибору такої форми здобуття освіти, ваша команда зможе залишатись на «економічному (виробничому) фронті» захисту нашої країни від агресора та підвищувати свою кваліфікацію, опановуючи нову сучасну професію разом із іншими студентами денної (стаціонарної) форми навчання.

Також здобувачі денно-дистанційної вищої освіти, згідно ПКУ, пп 166.3., мають право на отримання податкової знижки на навчання. Детальніше за посиланням.

Академія пропонує абітурієнтам широкий вибір вкрай затребуваних спеціальностей: від журналістики до психології, від дизайну до кібербезпеки. Повніше ознайомитися зі спеціальностями ви можете за посиланням.

Окрім цього, МАУП створила для абітурієнтів максимально комфортні умови вступу — із сертифікатами ЗНО/НМТ або без них, в онлайн-режимі. Детальніше читайте за посиланням.

Якщо у вас залишилися питання, звертайтеся до Приймальної комісії МАУП за номерами: 

(093) 490 490 0 (viber, whatsapp);

(096) 490 490 0;

(044) 490-95-05;

(044) 494-47-47.