Про Академію

Меню

МАУП і Pegasus Global Business Services обговорили перспективи створення курсів англ. мови

02 Червня 2016 10:54

1 червня до Міжрегіональної Академії управління персоналом із робочим візитом  завітав президент і генеральний директор компанії Pegasus Global Business Services Габріель Мнаярджі (США).

У зустрічі взяли участь перший проректор МАУП Володимир Яровий, директор Українсько-Арабського інституту міжнародних відносин і лінгвістики ім. Аверроеса Микола Головко, директор центру перекладу МАУП Іван Бахов, заступник директора Українсько-Арабського інституту міжнародних відносин і лінгвістики ім. Аверроеса Наталія Гончаренко, завідувач кафедри публічного адміністрування МАУП Євген Романенко.

У ході зустрічі сторони обговорили перспективи створення курсів англійської мови. Зокрема створення курсів до рівня знань Upper-Intermediate та Advanced. Було визначено і умови навчання студентів: рівень знань слухачів має бути не нижче Intermediate.  

«На сьогодні законодавством передбачено високі вимоги щодо знань іноземної мови у абітурієнтів, котрі вступають до магістратури. Бажаючі вступити до аспірантури  складають іспит на рівні  В2. Тому нашою головною метою є створення курсів для слухачів, котрі змогли б проходити відповідну підготовку і отримувати сертифікати для подальшої професійної та наукової діяльності», – зазначив Володимир Яровой.

Результатом зустрічі стала домовленість щодо укладення  меморандуму про взаєморозуміння. Після чого американська сторона має надіслати розклад, обговорити кількість годин та створити викладацький склад для подальшої роботи. 

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: