Про Академію

Меню

МАУП підписала угоду про співпрацю з Інститутом Науки та Технологій (Нігерія)

28 Листопада 2015 09:20

26 листопада до Міжрегіональної Академії управління персоналом  завітала представницька делегація з Федеральної республіки Нігерія на чолі із віце-канцлером Інституту Науки та Технологій професором Стівеном Азаікі.

У зустрічі взяли участь перший проректор, тимчасово виконуючий обов’язки ректора МАУП Володимир Яровий, генеральний директор Міжнародного відкритого університету МАУП Ірина Климкова, віце-канцлер Інституту Науки та Технологій професор Стівен Азаікі, директор з міжнародних зв’язків Інституту Науки та Технологій Сергій Дерев’янко.

Основною метою зустрічі було підписання Угоди про створення в Нігерії (місто Йєнагоа, штат Байєлса) економіко-управлінського факультету, де студенти  навчатимуться за програмами МАУП,  що відповідатимуть вимогам МОН України та національної акредитаційної комісії Нігерії (National Universities Commission).

У ході зустрічі сторони обговорили також можливості залучення студентів Нігерії до навчання у МАУП в Києві, створення відділення Академії довузівської підготовки в Нігерії та набір слухачів до нього, співпрацю у розробці навчальних програм для студентів.

Підписанню угоди передували консультації керівництва Міжнародного відкритого університету МАУП та директора з міжнародних зв’язків Інституту Науки та Технологій Сергія Дерев’янка, на яких було досягнуто домовленостей щодо організації в Нігерії на базі Інституту Науки та Технологій навчально-консультаційного центру МАУП, в рамках якого будуть функціонувати спільний факультет, підготовче відділення. а згодом і докторантура рівня PhD. В перспективі також співпраця в галузі підготовки студентів шляхом дистанційного навчання. 

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: