Про Академію

Меню

МАУП підтримує ініціативу щодо пільгового вступу дітей з тимчасово окупованих територій

04 Червня 2022 12:40

Міжрегіональна Академія управління персоналом підтримує ініціативу Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій (далі - Комітету) і Міністерства освіти і науки України (далі - Міністерства) щодо надання пільгових умов для вступу дітей з тимчасово окупованих територій нашої держави до закладів вищої освіти, в т.ч. до приватних.

Варіанти надання таких умов було обговорено на онлайн-зустрічі 25 травня 2022 року за участю керівництва Комітету, Міністерства і закладів вищої освіти України.

Академія висловила готовність прийняти на безкоштовне навчання певну кількість дітей з окупованих після 24 лютого 2022 року територій України, що відносяться до категорій найбільш соціально незахищених верств населення.

Підготовка проєктів відповідних нормативно-правових актів, якими має бути визначено особливості пільгового прийому зазначених вище категорій абітурієнтів до закладів вищої освіти України, здійснюється Міністерством освіти і науки України спільно з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

За докладною інформацією звертайтеся до Приймальної комісії МАУП

Поділитися посиланням: