Про Академію

Меню

МАУП знову №1 в рейтингу “Топ-200 Україна” серед приватних ЗВО!

19 Червня 2024 16:16

17 червня 2024 року Центр міжнародних проєктів "Євроосвіта", в партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence, опублікував вісімнадцятий академічний рейтинг закладів вищої освіти "Топ-200 Україна 2024". За результатами цього найвпливовішого рейтингу МАУП вкотре здобула першість серед приватних ЗВО нашої країни!

Цього року експерти враховували сучасні тенденції розвитку української вищої освіти, яка знаходиться в стані глибинних реформ та зазнає великих втрат в результаті повномасштабного воєнного вторгнення росії.

Рейтинг “Топ-200 Україна 2024” був укладений на основі обробки великих масивів даних про роботу університетів (Big Data), які можуть бути отримані з відкритих джерел і валідність яких може бути перевірена.

Формування списку відбувалось за трьома базовими принципами: прозорість і незалежність ранжування, багатогранність діяльності університетів та пріоритетність євроінтеграційних процесів (за ваговими коефіцієнтами 6 міжнародних показників діяльності).

Принагідно нагадаємо, що цьогоріч Академія вже здобула лідерські позиції в трьох міжнародних рейтингах: Scopus, Webometrics та THE Impact Ratings.

Результати вісімнадцятого академічного рейтингу ЗВО “Топ-200 Україна 2024” свідчать про активну й ефективну наукову та соціальну діяльність викладачів та студентів МАУП. А також про наше спільне прагнення зберігати високі стандарти вищої освіти України навіть в непрості часи.