Про Академію

Меню

МАУП лідер в галузі вітчизняної освіти

27 Березня 2007 12:45

 Щороку, Торгово-промислова палата України спільно з інформаційно-аналітичним агентством «СтатІнформКонсалтинг» та Всеукраїнським фондом сприяння міжнародному спілкуванню «Українське народне посольство» організовують та проводять національний бізнес-рейтинг, визначаючи, на основі офіційних даних Держкомстату, абсолютних лідерів та переможців в усіх галузях народного господарства України.

Цього року, переможцем національного бізнес-рейтингу з присвоєнням звання «Лідер галузі» за основним видом діяльності «Вища освіта», було визнано  Міжрегіональну Академію управління персоналом у формі акціонерного товариства закритого типу. Академія також посіла перше місце за критеріями «Обсяг реалізованої продукції» та «Чистий прибуток» за бездоганну якість наданих освітніх послуг та прозору фінансово-економічну діяльність.

Організатори заходу впорядковують та видають каталог Торгово-промислової палати України з переліком усіх установ та підприємств України, які беруть участь у бізнес-рейтингу.

Торгово-промислова палата України, відповідно з чинним законодавством, являється недержавною неприбутковою організацією, яка на добровільних засадах об’єднує юридичних осіб та громадян України.

Свого часу, лауреатами Всеукраїнського фонду сприяння міжнародному спілкуванню «Українське народне посольство» були президенти та прем’єр-міністри України.

 

Поділитися посиланням: