Про Академію

Меню

МАУП на порозі нового навчального року

06 Вересня 2012 13:49

Ласкаво просимо до Міжрегіональної Академії управління персоналом!

На календарі – початок вересня, тож вступна кампанія цього року завершилася і саме час підводити підсумки. Протягом усього року, що був досить складним для всіх освітян, Міжрегіональна Академія управляння персоналом працювала над покращенням умов вступу, над заохоченням абітурієнтів і наближенням до них навчальних послуг. З лютого по серпень на території усіх навчальних підрозділів Академії було проведено вісім Днів відкритих дверей, під час яких МАУП гостинно приймала усіх охочих познайомитися з навчальним закладом. У ці дні абітурієнти і їхні батьки спілкувалися з викладачами, методистами та керівництвом Академії, дізнавалися про умови та вимоги до навчання, а також знайомилися з матеріально-технічною та науково-методичною базою Академії: навчальними корпусами, аудиторіями, комп’ютерними класами, Бібліотечно-інформаційним центром, спортивними майданчиками, а також  мальовничими парками й алеями, розташованими на території Академії.

Цього року Академія здійснила безпрецедентний крок назустріч своїм абітурієнтам-першокурсникам – знижка на перший рік навчання для них у Дні відкритих дверей становила 50%. В Академії вважають, що завжди слід враховувати економічний стан суспільства, особливо в умовах кризи, яка охопила сьогодні усі верстви населення, - тож чимало молодих людей скористалися цією знижкою, вступаючи до лав студентства МАУП.

Міжрегіональна Академія управління персоналом - сучасний вищий навчальний заклад, завжди відкритий для всіх бажаючих. Приймальна комісія Академії готова у будь-який день надати необхідні консультації і допомогти зробити вибір щодо навчання. Сьогодні в Академії навчається близько 30 тисяч студентів. Цього року на денну форму навчання до Президентського університету Академії вступили 403 абітурієнти. Загалом, протягом усього навчального року, на денну, заочну та дистанційну форми навчання до Президентського університету було прийнято понад 1945 студентів. Найбільшим попитом традиційно користувалися спеціальності: менеджмент, управління персоналом та економіка праці, фінанси і кредит, право, облік і аудит, правознавство, психологія, програмна інженерія, філологія.

Прагнучи зробити освіту якісною та доступною і для молодих людей у всіх куточках України Академія створила мережу освітніх підрозділів у всіх регіональних центрах держави, а саме 28 регіональних інститутів, 10 філій, 7 коледжів, 9 інформаційно-консультативних центрів та 1 факультет. Тож, аби вступити до Академії, не обов’язково їхати до Києва, а можна отримувати якісну і престижну освіту поряд з домівкою. Численні інститути в областях України також проводили активну роботу щодо залучення студентів до своїх лав. Особливо відзначимо Хмельницький, Львівський, Донецький, Одеський, Яготинський інститути, коледжі при Луганському та Прикарпатському інститутах МАУП. Таким чином, студентами денної форми навчання регіональних підрозділів Академії стали 1120 осіб по всій Україні. На заочне відділення вступили близько 5300 абітурієнтів.

З 1 вересня навчання розпочинається в таких підрозділах Академії: Навчально-виховному комплексі „Престиж”, де вчаться найменші вихованці МАУП і в Академічному Ліцеї.  Для випускників 9-их та 11- их класів розпочнуться заняття в Економіко-правових технікумах при МАУП за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст за спеціальностями, що відповідають напрямам підготовки студентів в інститутах Академії: організація виробництва, соціальна робота, бухгалтерський облік, фінанси і кредит, правознавство, інформаційна діяльність підприємства, оціночна діяльність, туристичне обслуговування. Технікум здійснює навчання у Дарницькому, Деснянському, Святошинському, Подільському та Голосіївському районах м. Києва. Вдале розташування відділень технікуму спрямоване на те, аби наблизити місце навчання дітей до місця проживання.

Значним поповненням можуть пишатися і ці підрозділи Академії: до Ліцею прийшло 30 нових учнів, до Технікумів Академії –350 студентів, а до НВК „Престиж” – 35 юних вихованців.

Загалом за навчальний рік студентами Академії стали майже 9000 осіб.

Усіх, від малюків НВК „Престиж” до старших курсів інститутів – МАУП зустрічає у своєму затишному домі, аби з новими силами розпочати новий навчальний рік.

Вітаємо Вас зі вступом до Міжрегіональної Академії управління персоналом!

Адреса МАУП:

м. Київ, вул. Фрометівська, 2 (метро „Деміївська”)
Тел.: (044) 494-47-47, 490-95-05
www. maup.com.ua

Поділитися посиланням: