Меню

МАУП відвідали освітяни з Кувейту

13 Травня 2009 09:33

Міжрегіональна Академія управління персоналом – один з не багатьох вузів, де навчають студентів з різних країн світу. МАУП веде активну роботу з підготовки іноземних студентів до здобуття вищої освіти в Україні, а також надає їм можливість отримати вищу освіту за багатьма напрямками.

Днями до Академії з метою ділових переговорів завітали представники освітньої галузі Кувейту, країни, що розташована у північно-східній частині Аравійського півострова. Освітяни Кувейту відвідали МАУП в рамках поїздки, присвяченої ознайомленню з навчальними закладами Східної Європи, розглядаючи можливість співпраці з Україною в сфері освіти. Перед цим вони відвідали й інші міста нашої країни, зокрема, Полтаву, Харків, Суми, а у Києві оглянули Інститут НТУУ «КПІ».

Візит до МАУП відбувався за сприяння Міністерства освіти та науки України. Гостей приймали ректор МАУП Валерій Захожай, проректор з міжнародних зв'язків Ігор Піляєв та директор департаменту розвитку та змісту міжнародної освіти Ірина Климкова. В ході зустрічі були обговорені шляхи можливої співпраці, зокрема підготовки до навчання, отримання вищої освіти в МАУП кувейтськими студентами.

Традиційно Академія надає багато можливостей і всіляку підтримку іноземним студентам, які приїздять на навчання. У цьому гості мали нагоду пересвідчитися на власні очі, вони побачили запропоновану МАУП прекрасну матеріально-технічну базу для навчання, а також уважний і доброзичливий педагогічний колектив. Гості оглянули мальовниче студмістечко Академії, аудиторії, гуртожитки для іноземців та бібліотечно-інформаційний комплекс. Ректор мауп Валерій Захожай та проректор МАУП Ігор Піляєв розповіли про історію створення МАУП, структуру навчального закладу, перспективи та принципи роботи, а також передали гостям проект модулів навчальних програм з менеджменту: адміністративного, сільськогосподарського, транспортного та харчового.

В ході переговорів ректор МАУП Валерій Захожай підкреслив, що МАУП працює в рамках Болонської конвенції. Освітяни Кувейту зазначили, що головним для них є якість освіти і міжнародне визнання дипломів. На запитання кувейтської сторони щодо цього аспекту ректор МАУП наголосив, що Академія надає безперечно якісну освіту, має четвертий (найвищий) рівень акредитації Міністерства освіти України, і її студенти отримують державний диплом України, а також диплом про вищу освіту, оформлений згідно з міжнародними вимогами, тож ці документи визнаються на міжнародному рівні. Крім того, зазначив ректор, Міжнародна Кадрова Академія, що належить до структури МАУП, готує докторів філософії у галузі економіки, психології, соціології тощо, які також визнаються іншими країнами світу. Двадцятирічний досвід роботи Академії, в тому числі й на міжнародному рівні, дозволяє їй надавати якісні освітні послуги всім охочим і впевнено пропонувати співпрацю своїм закордонним колегам.

Наприкінці зустрічі сторони висловили зацікавленість у співпраці в освітянській галузі. Тож можна сподіватися, що знайомство кувейтських освітян з Академією стане першим кроком до плідної співпраці, і згодом до Академії приїдуть на навчання студенти з Аравійського півострова.

Поділитися посиланням: