Про Академію

Меню

МАУП взяла участь в освітній виставці

19 Квітня 2010 13:01

Виставка „Освіта та кар’єра 2010” є одним із заходів, що надає реальну допомогу молоді в отриманні інформації щодо можливості набуття професійних знань та побудови своєї кар’єри. 15 квітня виставку відкривав міністр освіти та науки України Дмитро Табачник, в урочистостях з нагоди відкриття виставки взяли участь також керівники освітніх закладів, представлених на виставці.

Виставка „Освіта та кар’єра 2010” знайомить з діяльністю вищих навчальних закладів України, міжнародних освітянських організацій, програмами студентських обмінів. Українські та міжнародні компанії презентують тут вакансії для молоді, а також розкривають можливості отримання вищої освіти в Україні та за кордоном, цього року зокрема, були представлені кілька навчальних закладів з Росії, Польщі, Кіпру, Чехії, Ізраїлю, Великобританії тощо.

Міжрегіональна Академія управління персоналом традиційно бере участь в освітянських виставках. На стенді МАУП були представлені всі напрямки діяльності Академії як найбільшого недержавного ВНЗ України, який готує фахівців за 32 спеціальностями, 132 спеціалізаціями з 16 галузей. Як відомо, Академія готує керівників виробництва та бізнесу, менеджерів, фінансистів, маркетологів, соціологів, психологів, юристів. В ході роботи виставки всі охочі отримали тут детальну інформацію про навчання та умови вступу до Академії, а також запрошення на День відкритих дверей до Академії, що відбудеться 15 травня.

Поділитися посиланням: