Про Академію

Меню

«Майстер-клас любові і людяності» - до МАУП завітав актор Богдан Бенюк

29 Травня 2009 12:14

Сьогоднішній ранок в Міжрегіональній Академії управління персоналом розпочався надзвичайно емоційно та радісно. Допоміг підняти настрій візит творчої особистості, театрального діяча і просто надзвичайно життєрадісної та цікавої людини. Цей гість – Народний артист України, Лауреат Державної премії України ім. О.Довженка, актор Київського академічного драматичного театру ім. І.Франка Богдан Бенюк. Переповнений зал студентів, викладачів та співробітників оплесками вітали актора. «Надзвичайно приємно виступати, коли перед тобою повний зал,тоді відчуваєш себе потрібним» - розпочав зустріч зі студентами Богдан Бенюк.

Головною темою розмови зі студентами стала любов: до своєї землі, до дітей, до жінки, до батьків. Актор натхненно розповідав про своїх батьків, які одружилися будучи вивезеними в Німеччину. З ніжністю говорив про любов до матері, як найріднішої людини в житті. Навіть прочитав композицію з відомих віршів і пісень, яку створив у часи, коли рідна ненька була далеко від нього: «…заглядає в шибку казка світлими очима, материнська добра ласка в неї за плечима…» Монолог про матір студенти слухали, затамувавши подих. І з цією одою Богдан Бенюк іде по життю.

Занурившись у спогади, гість пригадав і свої студентські роки і побажав учасникам зустрічі,аби їм також пощастило у житті з викладачами і наставниками, які вміють знайти підхід до душі кожної молодої людини і вкажуть вірний шлях.

Кар’єру актора розпочав будучи студентом ІІ курсу Київського державного інституту театрального мистецтва ім. Карпенка-Карого: всім відома його перша роль в картині відомого режисера і актора Леоніда Бикова «Ати-бати, йшли солдати». Згадав свої відчуття, коли вперше побачив себе на екрані: «Мені здалося, що я якийсь дивний, зовсім не схожий на себе». Однак час показав непересічний талант актора,який виразився у прекрасно створених образах Калитки у п’єсі «Сто тисяч», Бегемота з «Майстра і Маргарити», крихітки Цахеса, солдата Швейка та багатьох інших театральних та кіно-ролей. Однією з цікавих ролей, над якими працював актор останнім часом стала робота у фільмі «Кандагар», враженнями від зйомок він охоче поділився зі студентами.

Не обійшлася зустріч актора без анекдотів, усмішок, цікавих випадків із власного життя.

Вході зустрічі студенти мали можливість поставити гостеві запитання, тож поцікавилися і родиною і дізналися: Богдан Михайлович – справжній сім’янин, люблячий чоловік, турботливий тато та лагідний дідусь. Свою дружину покохав у 5-річному віці, і до сьогодні з ніжністю ставиться до неї. «Коли людина говорить «я люблю», у неї виростають крила і душа її піднімається високо угору над буденним світом» -  натхненно говорить актор про найвище людське почуття.

Захоплені від зустрічі студенти подякували гостеві оплесками та усміхненими обличчями, а керівництво Академії на згадку про зустріч вручило квіти та книги.

Поділитися посиланням: