Про Академію

Меню

Майстер-клас Сергія Тигіпко для маупівців

22 Травня 2008 10:46

Міжрегіональна Академія управління персоналом – найбільший недержавний вищий навчальний заклад України. Тут навчається понад 50 тисяч студентів з більш як 25 країн світу. Нині МАУП – один з кращих управлінських та економіко-гуманітарних ВНЗ України, який здійснює підготовку та перепідготовку фахівців за 30 спеціальностями та 132 спеціалізаціями за напрямами: економіка та підприємництво, менеджмент, психологія, соціологія, політологія, право, комп’ютерні науки, прикладна математика, філологія, педагогічна освіта (соціальна педагогіка), міжнародні відносини, культурологія.

Академія пропонує своїм студентам потужну матеріально-технічну та науково-методичну базу. Власне видавництво безплатно забезпечує їх сучасними підручниками та посібниками, а Міжнародний бібліотечно-інформаційний центр, оснащений комп’ютерним залом з мережею Інтернет та комп’ютерними каталогами, дозволяє отримувати необхідну для навчання інформацію. Центр професійного розвитку персоналу допомагає випускникам у працевлаштуванні.

Динаміка сучасного світу вимагає невпинного розвитку і постійного навчання, з тим, щоб завжди іти вперед і досягати мети. Такі можливості пропонує своїм студентам Міжрегіональна Академія управління персоналом. На реалізацію навчально-виховних завдань в Міжрегіональній Академії управління персоналом діють різні методи та форми навчання. Однією з таких є традиція запрошувати відомих людей, досвідчених фахівців-професіоналів у певній галузі знань, які можуть поділитися своїми знаннями зі студентами і порадити, як досягти найвищих вершин успіху. В рамках студентського Дискусійного клубу вже традиційно проходять зустрічі з економістами, політиками, спортсменами, правниками, які охоче відповідають на запитання цікавих студентів та дискутують щодо актуальних тем. Черговим гостем Академії став відомий банкір, голова правління «Сведбанку» Сергій Тигіпко. У Сергія Леонідовича досить великий досвід роботи як в політиці, так і в бізнесі – голова Національного банку України, міністр економіки України, голова партії «Трудова Україна», народний депутат України – і хоча нині він відійшов від політичних справ та зосередився винятково на бізнесі, очевидно мав про що поговорити зі студентами Міжрегіональної Академії управління персоналом. Поділитися своїм неоціненним досвідом роботи та думками з приводу сучасного стану справ у вітчизняній політиці та економіці Сергій Тигіпко знайшов час та можливість для студентів МАУП. До речі, випускники Академії за банківськими спеціалізаціями бажані кандидати на працевлаштування до структурних підрозділів концерну ТАС (АКБ «ТАС-Комерцбанк», ЗАО «ТАС-Інвестбанк», страхова компанія «ТАС» тощо, які нині входять до «Сведбанк»), які ще будучи студентами проходять там практику. За роки співпраці ТАС-Комерцбанку та Центру МАУП з працевлаштування студенти Академії встигли зарекомендувати себе як добре підготовлені, ініціативні, амбітні та дисципліновані працівники. Це, зокрема, відзначив під час зустрічі із майбутніми економістами Сергій Тигіпко.

Відомий банкір висловив своє ставлення та бачення розвитку суспільно-політичної та економічної ситуації в країні, дав практичні рекомендації щодо професійної діяльності (зокрема, і з урахуванням даних умов) тих, хто вже незабаром стане випускником Академії, а також поділився секретами успішності.

На глибоке переконання Сергія Тигіпка, основна прийнятна стратегія для України, як передумова економічного, політичного, соціального розвитку – ліберальна ідея. «Суверенність та нація починаються там, де є сильна економіка, - наголосив банкір, - а сильною вона може стати тільки будучи ліберальною». Здоровий прагматизм – саме те, чого, на думку Сергія Тигіпка, бракує переважній більшості сучасних політиків. В цьому він бачить причину перманентної політичної кризи та цим пояснює своє розчарування політикою: «Дуже важко переконувати людей в тому, що вони не хочуть та не можуть зрозуміти. В політиці у нас все зводиться до словоблудства, але не до конкретних дій. Тож я для себе вирішив зосередитися на бізнесі, і будувати свою Україну сам. Думаю, буде більше користі, якщо кожен з нас за даних умов чинитиме так само».

Щодо стратегії зовнішньополітичного напрямку, Сергій Тигіпко в цілому позитивно оцінює європейський вибір України, і дуже добре – недавній вступ країни до ВТО: «Ми нарешті повинні полюбити слово «конкуренція», тому що це – запорука економічного розвитку будь-якої держави. ВТО – це поступ вперед. Що ж стосується Європейського союзу, в цілому оцінюю позитивно прагнення сьогоднішньої влади в Україні туди вступити (проте усвідомлюю, що при цьому ми втратимо чимало національного), хоча на мою особисту думку більш прийнятним був би варіант залишитися поза участю в наддержавних структурах та розвивати власний сильний та гнучкий самостійний господарчий механізм. Хоча це дуже сміливе твердження».

Дав Сергій Тигіпко студентам МАУП і свої рекомендації щодо «виживання»: «Починайте визначатися якнайраніше; визначте напевно, чого ви хочете в житті. Бо хто не знає чого хоче, бере тільки те, що залишилося. Гроші важко заробляються, а тому працюйте постійно – цілодобово, і заряджайте своєю енергією людей, які вас оточують. Не бійтесь ризикувати: активно реагуйте на виклики часу. Пам’ятайте, що під лежачий камінь вода не тече».

Зустріч студентів МАУП із відомим банкіром, політиком, науковцем була цікава та плідна. Міжрегіональна Академія управління персоналом пропонує майбутнім студентам всебічну освіту. Оскільки ринок праці вимагає від них не лише бути спеціалістами у певній сфері діяльності, але й всебічно розвиненою особистістю – якість, яка яскраво вирізняє сучасного лідера. Саме такий приклад їм демонструють відомі успішні професіонали в різних галузях, зустрічі з якими влаштовує Академія. Бути першими у своїй справі – гасло маупівців.

Поділитися посиланням: