Про Академію

Меню

Медаль МКА «За ефективне управління» вручено генеральному директору компанії «Партнер Інвест»

06 Серпня 2010 14:18

Щорічно в другу неділю серпня святкують своє професійне свято будівельники України. Будівельникилюди самої мирної і творчої професії, вони будують нові об’єкти, реставрують старі, впроваджуючи передові технології та досвід минулих поколінь. І в ці передсвяткові дні Міжнародна Кадрова Академія прагне приділити увагу і висловити повагу тим людям, які будують нові будинки і одночасно будують нове життя, маленькі світи затишку і тепла.

Напередодні свята у штаб-квартирі Міжнародної Громадської організації «Міжнародна Кадрова Академія» у Києві відбулася урочиста церемонія вручення золотої медалі «За ефективне управління» Олегу Михайловичу Романенку - за високий професіоналізм, успішну організаторську і управлінську діяльність ефективну реалізацію програми комплексного будівництва на столичному та регіональному рівнях, а також вагомий особистий внесок в розвиток будівельної галузі України. Нагороду було вручено делегації проектно-будівельної компанії «Партнер Інвест», яку очолює Олег Михайлович. На святковій церемонії нагородження були присутні представники компанії: заступник директора, головний інженер Ніна Юріївна Новак, керівник виробничо-технічного відділу Миколай Олександрович Адаменко та інженер з проектно-кошторисної роботи Оксана Андріївна Більмач.

В сфері управлінської будівельної та організаторської діяльності Олег Михайлович Романенко працює з 1991 року. В період 2007-2008 він обіймав посаду першого заступника директора Дирекції капітального будівництва та реконструкції ДПА України. З 2004 року пан Романенко працює на посаді генерального директора компанії «Партнер Інвест», яка є діловим партнером Академії. Особливо хочеться відмітити, що проект реконструкції гуртожитку МАУП по вулиці Сім’ї Хохлових виконала очолювана ним компанія «Партнер Інвест».

За період з 2004 року під керівництвом пана Романенка проектно-будівельна компанія «Партнер Інвест» розробила 18 проектів будівництва та реконструкції громадських, торгово-розважальних та виробничих комплексів в місті Києві, проект Храму на честь святого мученика Трифона, який відзначено почесною грамотою і медаллю св. Володимира митрополита Київського і всієї України Володимира.

Тож нагороду вручено за вагомі заслуги. Медаль вручив член Академічної ради Міжнародної Громадської Організації «Міжнародна Кадрова Академія» Володимир Ілліч Яровой, який привітав делегацію компанії «Партнер Інвест» з професійним святом, а пана Романенка – з заслуженою нагородою, а також висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю.

Поділитися посиланням: